Sotsiaalosakond (Piiri 4, 3. korrus)

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

juhataja

Aime Meltsas

776 6573

aime.meltsas@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö peaspetsialist
(toetuste valdkond)

Luule Palmiste

776 6585

luule.palmiste@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist
(toetuste valdkond)

Kristi Klein

776 6583

kristi.klein@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist
(toetuste valdkond)

Ester Sepp

776 6522

ester.sepp@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö peaspetsialist
(teenuste valdkond)

Eve Viks

776 6523

eve.viks@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö vanemspetsialist
(teenuste valdkond)

Marika Kalm

524 4976

marika.kalm@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist
(teenuste valdkond)

Maarika Põld

776 6520

maarika.pold@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist
(teenuste valdkond)

Mari-Liis Nuut

776 6587

mari-liis.nuut@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist Palamusel

Jaanika Eller

776 2446

jaanika.eller@jogeva.ee

 

sotsiaaltöö spetsialist Tormas

Ainika Zilinski

776 2903

ainika.zilinski@jogeva.ee

 

lastekaitse spetsialist

Kaja Ivask

5190 9911

kaja.ivask@jogeva.ee

 

lastekaitse spetsialist

 

 

 

 

peretöötaja

Aimi Leino

776 6521

aimi.leino@jogeva.ee

 

 

Piirkonna sotsiaalhooldustöötajad

Piirkond

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Kuremaa

Leina kreek

773 2232

leina.kreek@jogeva.ee

T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00

Laiuse

Liia Stamm

774 2666

liia.stamm@jogeva.ee

T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00

Vaimastvere

Tea Kütt

774 7733

tea.kytt@jogeva.ee

T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00

Siimusti

Ülle Aduson

773 9305

ulle.aduson@jogeva.ee

T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00

Jõgeva linn ja Jõgeva alevik

Kadri Jõgi

5555 7271

 

 

Palamuse

Tiina Plans

5205648

 

 

Torma

Katrin Zilinski

774 9399

 

 

 

Tööaeg

Jõgeva Vallavalitsus (Suur 5)

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 15.45
lõuna  12.00 - 12.45
Sotsiaalosakond (Piiri 4, 3. korrus) ja teenuskeskused

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 14.30
lõuna  12.00 - 12.30
 
riiklike pühade eel on tööpäev lühendatud