Kolmas Jõgeva kohvikutepäev tuleb 12. augustil

 

Kolmas Jõgeva kohvikutepäev võõrustab külastajaid 12. augustil.                                   

Sel päeval avavad Jõgeval oma uksed 14 kodukohvikut:

 1. Bitboardi kalakohvik (Roosi 3a), avatud kella 11st
 2. Terrassikohvik „10 ja Pool" (Roosi 10), avatud: 10.30–16
 3. Linnumetsa õuekohvik (Linnumetsa 12 Jõgeva alevik), avatud: 10–17
 4. Laisholm Pubi terrassikohvik (Estakaadi 10), avatud: 12–17
 5. Jõgeva koguduse kohvik (Aia 7), avatud: 13–16 (kuni kaupa jätkub)
 6. Kunsti Kodu kohvik (Suur 21a), avatud: 10–15
 7. „Saame tuttavaks – Damascus Food" (Suur 5 esisel platsil), avatud: 11–16
 8. JJ-Street kohvik (Aia 6, Jõgeva kultuurikeskuse kõrval), avatud: 11–16
 9. Sõdurikohvik (Aia 36a), avatud: 10–16
 10. Kodukohvik ROHUS (Rohu 19), avatud: 11–16
 11. Pühapäevitaja kohvik (Aamisepa 5)
 12. Aasa aiakohvik (Aasa 8), avatud kella 15st
 13. Pedjajõe kohvik (Kalda 10), avatud: 11–16
 14. Sven Soiveri tänavakohvik (Aia 6, Jõgeva kultuurikeskuse ees), avatud: 11–16

 

KOHVIKUD KAARDIL

KOHVIKUD FACEBOOKIS

 

Jõgeva kohvikutepäeva kohvikud leiab ka äpis! Lae alla Navicupi mobiilirakendus, mis juhatab sind kiirelt ja mugavalt kohale! Jaga emotsioone kohvikutepäeva külalisteraamatusse, hinda oma kogemust tärnidega ning tee äpiga pilte pildigalerii jaoks!

 

Vaata, mida põnevat pakuvad kodukohvikud

31.07.18

Bitboardi kalakohvik (Roosi 3a)

Avatud kella 11st

Menüüst leiab kalasupi, vanaema Pille praeräimed, suitsukala ja kiluvõileivad. Magustoiduks valmistavad Bitboardi töötajad oma lemmikkooke.

Üllatame külastajaid soodsa hinnaga arvutikaupadega. Avame kohvikutepäeval erilise pop-up poe, millest on võimalik soetada arvuti või laptop hulgihinnaga. 

 

Terrassikohvik „10 ja Pool" (Roosi 10)

Avatud: 10.30–16

Menüüst leiab eelmiste aastate lemmikud: suvikõrvitsasupi, koduleiva, juustukoogid, jäätisekokteili, lahtise käsitööõlle ja majaveini. Jookide juurde kuuluvad sobivad suupisted ning täieneb ka pannkoogivalik. Loomulikult pakume värsketest ubadest valmistatud kohvi. Väikeseid külastajaid rõõmustavad kiiged ja liivakast. Igal täistunnil on minikontsert noorte pillimeeste esituses.

 

Linnumetsa õuekohvik (Linnumetsa 12 Jõgeva alevik)

Avatud: 10–17

Menüüst leiab fetajuustu-arbuusisalati, sinihallitusjuustu-peedimuffinid, seenepiruka. Suu saab magusaks nii toorjuustukoogi, sinihallitusjuustukoogi, erinevate kihiliste magustoitudega, kui ka pulgakookidega. Menüüs on veel tatrajahust muffinid ja erinevaid küpsetisi marjadest. Lastele avatud lastenurk, kus on võimalik meisterdada ja joonistada. Igal täistunnil loosime külastajate vahel välja maitsva üllatuse!

 

Laisholm Pubi terrassikohvik (Estakaadi 10)

Avatud: 12–17

Menüüs on lisaks maitsvatele kookidele nii soolaseid kui ka magusaid pirukaid ja muffineid. Kuumade ilmade parim kaaslane – jäätisekokteil ja laste lemmik jääjook. Kell 13–15 saab iga laps endale tasuta näomaalingu ning hoovist ei puudu ka vinge batuut! Akustilist muusikat mängib Theresa Tompel.

 

Jõgeva koguduse kohvik (Aia 7)

Avatud: 13–16 (kuni kaupa jätkub)

Menüüs on soolased ja magusad suupisted, tee ning kohv. Kohvikus mängib mõnus meeleolumuusika.

 

 

 

Kunsti Kodu kohvik (Suur 21a)

Avatud: 10–15

Kunsti Kodu kohvik pakub loomingulist keskkonda ja maitsvat elamust. Lastele tehakse näomaalinguid ja olemas on joonistussein.

 

 

„Saame tuttavaks – Damascus Food" (Suur 5 esisel platsil)
Avatud: 11–16

Menüüs on kõigi lemmik kikerhernestest valmistatud falafelshawarma ehk kanavrapp, maitsev hakklihavrapp, dolma ehk täidetud viinamarjalehed, juurviljadest valmistatud Süüria eelroog kubbeh ning magustoiduks Lähis-Ida üks kõige tuntumaid ning armastatumaid maiustusi kunefe. Lisaks pakume kohvi ja teed.

Kell 14–15 saab kohvikus kuulata Süüria muusikat Obaida esituses. Kell 16 viib Damaskusest pärit ning Eestis elav Shereen läbi Süüria toidu töötoa. Shereen õpetab, kuidas valmistada Liibanoni maiustust laili lebnaan'i ning juurvilja kubbeh't. Töötuba on kõikidele osalejatele tasuta ning kõik huvilised saavad kaasa valminud roogade retseptid, et neid kodus ise teha ja oma lähedasi üllatada. Süüria toidu töötuba toimub projekti „Saame tuttavaks!" raames. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

 

JJ-Street kohvik (Aia 6, Jõgeva kultuurikeskuse kõrval)

Avatud: 11–16

Menüüs on maitsvad tordid ja koogid ka veganitele, muffinid ja värsked suupisted. Külalised saavad kohvikus istuda ja nautida etteasteid – kell 12 ja 14 toimub meelelahutuseks tantsushow ning meeleolu loob DJ.

 

Sõdurikohvik (Aia 36a)

Avatud: 10–16

Naiskodukaitse Jõgeva ringkond avab kohviku Kaitseliidu Jõgeva maleva territooriumil. Menüüs on sõdurisöök ja -jook. Kavas on relvanäitus ja külalisi ootavad mõned üllatused.

 

Kodukohvik ROHUS (Rohu 19)

Avatud: 11–16

Menüüs on traditsiooniline rebitud sealihaga võileib, värviline peedi-fetajuustusalat, toorjuustukoogid hooajaliste marjadega, tomatipüreesupp kõrvitsaseemnetega, kukeseene quiche ja erinevad käsitööjoogid. Valikust ei puudu ka ema Kersti küpsetatud ja armastatud juuretiseleib! Rõõmustame oma külastajaid lihtsa ja armsa õhkkonnaga. Ootame oma õuele kõiki kohalikke ja külalisi, et teiega koos luua üks meeldejääv päev hea söögi ja joogiga. Lastele on meie õues avatud suur liivakast ja mänguala! Jääme teid ootama, head sõbrad – sel aastal juba kolmandat korda!

 

Pühapäevitaja kohvik (Aamisepa 5)

Kohvikus pakutakse eelmise aasta hitti – suitsuforelli otse ahjust, grillitud kana, Muhu ampse ja erinevaid küpsetisi. Külastajaid ootab lahke pererahvas ja avar aed.

 

Aasa aiakohvik (Aasa 8)

Avatud kella 15st

Kohviku köögipoolel panevad seljad kokku Tiia ja Sirje koos oma vahva meeskonnaga. 
Pakume parimat magusat ja ülimuhedat soolast kraami. Laste rõõmuks on avatud kohvik „Sigrimigri". Avatud on alkoholivabade kokteilide baar. Sel aastal jätkub ka kalapüügivõistlus „Hõbekoger 2018". Parimale õngitsejale auhind! Kohvikus musitseerivad Artur Rehi ja Siim-Sander Lõoke. Kohvikut kaunistab Merle maalide näitus.


Pedjajõe kohvik (Kalda 10)

Avatud: 11–16

Menüüs on maitsvad suupisted, küpsetised ja koduõlu. Lapsed saavad ratsutada ja batuudil hüpata.

 

Sven Soiveri tänavakohvik (Aia 6, Jõgeva kultuurikeskuse ees)

Avatud: 11–16

Jõgevamaa juurtega TV3 toimetaja Sven Soiveri kohvik pakub nii soolaseid kui magusaid muffineid ning head mõnusat kartulisalatit. Külastajad saavad teada, kui hea võib olla mozzarella-oregano muffin päikesekuivatatud tomatitega. Vaimutoiduna tulevad aga külla Jõgevamaa reformierakondlane Igor Gräzin ning riigihalduse minister Janek Mäggi, kes kell 13 toimuval avalikul salvestusel arutavad, milline võiks olla Jõgevamaa tulevik, mida peaks või ei peaks valitsus tegema ning kuidas ikkagi on lood selle Mäggi sooviga, et Jõgevamaa leidku endale identiteet.