Registrikood: 77000401
E-arvete vastuvõtmine: Omniva, AS Eesti Post
Swedbank EE412200001120155067
SEB Pank EE861010102021814008
Tehingupartneri kood 221101
Palamuse teenuskeskus
Aadress: Kooli tn 4, 49226 Palamuse alevik
Telefon: 776 2444
E-post: [email protected]
Torma teenuskeskus
Aadress: Kooli tee 25, 48502 Torma alevik
Telefon: 5304 3403
E-post: [email protected]
Tööaeg
Jõgeva Vallavalitsus (Suur 5)
E-N 8.00 - 17.00
R 8.00 - 15.45
lõuna 12.00 - 12.45
riiklike pühade eel on tööpäev lühendatud
Sotsiaalosakond (Piiri 1) ja teenuskeskused
E-N 8.00 - 17.00
R 8.00 - 14.30
lõuna 12.00 - 12.30
Vallavalitsuse koosseis
Taavi Aas
vallavanem
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Haridus:
Eriala: 1991 Eesti Maaülikooli ökonoomika ja organiseerimise eriala
Töövaldkond: vallavalitsuse juhtimine, valla esindamine, rahandus ja eelarve, ettevõtlus, avalikud suhted ja mainekujundus, infotehnoloogia
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Viktor Svjatõšev
abivallavanem
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Töövaldkond: valla areng, energiamajandus, ehitusjärelevalve, valla heakord ja välisilme, jäätmekäitlus, keskkonnakaitse, vallavara, maakorraldus, ruumiline planeerimine, kommunaal- ja elamumajandus, teede ja tänavate korrashoid,
ühistransport ja liikluskorraldus, avalik kord ja turvalisus, turism, kriisireguleerimiskava tegevusplaanid, välissuhted, mainekujundus, valdkondlikud vallavalitsuse hallatavad asutused, valla osalusega äriühingud ja sihtasutused
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Asso Nettan
abivallavanem
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Töövaldkond: haridus, kultuur, kehakultuur ja sport, noorsootöö, terviseedendus, sotsiaalhoolekanne, tervishoid, religioon, mainekujundus, valdkondlikud vallavalitsuse hallatavad asutused, valla osalusega äriühingud ja sihtasutused
Vastuvõtt: E 11.00–12.00 (vajalik etteregistreerimine)
Tiina Teppan
valitsuse liige
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Töövaldkond: noorsootöö, kultuur, mainekujundus
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Veigo Tumaševski
valitsuse liige
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Töövaldkond: haridus, sotsiaalhoolekanne, sport, mainekujundus
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Vello Lukk
valitsuse liige
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Töövaldkond: majandus, sport, mainekujundus
iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 12.30–13.00
Nõunikud
Kaily Moones
spordi- ja terviseedendamise nõunik
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: keskkonnakorraldus ja -poliitika
Helle Kajaste
haridusnõunik
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: insener-tehnoloog
Heli Malm
kultuurinõunik
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaalteadus
Laidi Grauen
noorsootöö- ja huvihariduse nõunik
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: noorsootöö
Sotsiaalosakond
Aime Meltsas
juhataja
Vastuvõtt: T 9.00-12.00
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T 9.00-12.00
Luule Palmiste
sotsiaaltöö peaspetsialist (toetuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Kristi Klein
sotsiaaltöö spetsialist (toetuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Ester Sepp
sotsiaaltöö spetsialist (toetuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Eve Viks
sotsiaaltöö peaspetsialist (teenuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Marika Kalm
sotsiaaltöö vanemspetsialist (teenuste valdkond, eestkoste)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Maarika Põld
sotsiaaltöö spetsialist (teenuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Mari-Liis Nuut
sotsiaaltöö spetsialist (teenuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Liliana Perk
sotsiaaltöö spetsialist (teenuste valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: õigusteadus
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Jaanika Eller
sotsiaaltöö spetsialist (teenuste valdkond, eestkoste)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Liivi Noormägi
sotsiaaltöö peaspetsialist (lastekaitse valdkond)
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Kaja Ivask
lastekaitse vanemspetsialist
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: koolieelne pedagoogika ja psühholoogia
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Irina Anniko
lastekaitse vanemspetsialist
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: sotsiaaltöö
Vastuvõtt: T, N 9.00-12.00 ja 12.30-16.00
Astrid Maasing
peretöötaja
Ilona Blinnikova
Sotsiaaltöö spetsialist (peretöö)
rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
sotsiaaltöö
Majandus- ja arendusosakond
Triin Pärsim
juhataja
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: loodusvarade kasutamine ja kaitse, linna- ja tööstusmaastike korraldus
Helje Malm
maastikuarhitekt
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: maastikuarhitektuur
Peep Männiksaar
vallaarhitekt
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: arhitekt
Erki Teder
arenduse peaspetsialist
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: ajalugu
Joosep Kaur
teede peaspetsialist
Haridus: kutsekeskharidus
Eriala: kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus
Andres Haagen
ehituse peaspetsialist
Vastuvõtt: T ja N 13-16
Haridus: keskeriharidus põhi- või keskhariduse baasil
Eriala: tööstus- ja tsiviilehitus
Vastuvõtt: T ja N 13-16
Ragnar Joosep
ehitusspetsialist
Vastuvõtt: E 9-12 ja K 13-15
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: maaehitus
Vastuvõtt: E 9-12 ja K 13-15
Janis Käär
hankespetsialist
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: linna- ja tööstusmaastike korraldus
Ülle Soodla
maakorraldaja
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: zootehnika
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Priit Kalme
GIS-spetsialist
Haridus: keskeriharidus põhi- või keskhariduse baasil
Eriala: metsamajandus
Taimi Eesmäe
keskkonnaspetsialist
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: loodusvarade kasutamine ja kaitse
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Eduard Onopa
väärteomenetleja
Anne Sommer
majandushaldur (Jõgeva linn)
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: põllumajanduse ökonoomika ja organiseerimine
Vastuvõtt: T 9-12 ja N 13-16
Toomas Sepp
majandushaldur (Jõgeva vald)
Vastuvõtt: T, N 9-12
Haridus: üldkeskharidus
Vastuvõtt: T, N 9-12
Kantselei
Katre Kivi
vallasekretär
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: õigusteadus
Janne Veski
õigusnõunik
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: õigusteadus
Aime Andron
dokumendihaldur
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: halduskorraldus
Viive Maasalu
rahvastikutoimingute peaspetsialist
Vastuvõtt: E, R 9-12; T, K, N 9-12 ja 14-16
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: ajalugu
Vastuvõtt: E, R 9-12; T, K, N 9-12 ja 14-16
Helika Sõber
kantselei spetsialist
Haridus: rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon
Eriala: infokorraldus
Marge Tasur
avalike suhete spetsialist
Veigo Mandre
IT-spetsialist
Rahandusosakond
Kersti Vadi
pearaamatupidaja
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: raamatupidamine ja rahandus
Evelin Liiv
vanemraamatupidaja
Jõgeva Valla Kultuur, O. Lutsu Palamuse Põhikool, Jõgeva Spordikeskus
Haridus: bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine
Jõgeva Valla Kultuur, O. Lutsu Palamuse Põhikool, Jõgeva Spordikeskus
Merike Kram
raamatupidaja
Jõgeva Valla Noortekeskus, Jõgeva Põhikool, Siimusti lastekeskus Metsatareke, Sadala Kool, C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool, Jõgeva Valla Hoolekandekeskus, Torma Spordihoone
Jõgeva Valla Noortekeskus, Jõgeva Põhikool, Siimusti lastekeskus Metsatareke, Sadala Kool, C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool, Jõgeva Valla Hoolekandekeskus, Torma Spordihoone
Kaie Vool
raamatupidaja
Jõgeva Valla Spordikool, Jõgeva Lasteaed Karikakar, Jõgeva Kunstikool, Laiuse Jaan Poska Põhikool, Jõgeva Muusikakool, Jõgeva Lasteaed Rohutirts
Jõgeva Valla Spordikool, Jõgeva Lasteaed Karikakar, Jõgeva Kunstikool, Laiuse Jaan Poska Põhikool, Jõgeva Muusikakool, Jõgeva Lasteaed Rohutirts
Irja Astel
raamatupidaja
Palamuse Lasteaed Nukitsamees, Jõgeva Raamatukogu, Siimusti Lasteaed-Algkool, Vaimastvere Kool
Palamuse Lasteaed Nukitsamees, Jõgeva Raamatukogu, Siimusti Lasteaed-Algkool, Vaimastvere Kool
Palamuse teenuskeskus
Urmas Astel
teenuskeskuse juht
Haridus: magistrikraad või vastav kvalifikatsioon
Eriala: põllumajanduse elektrifitseerimine
Pille Soots
kantselei spetsialist
Vastuvõtt: E, T ja K 8-12; N 8-16
Haridus: keskeriharidus põhi- või keskhariduse baasil
Eriala: ärijuhtimine
Vastuvõtt: E, T ja K 8-12; N 8-16
Torma teenuskeskus
Teet Lääne
teenuskeskuse juht
Haridus: keskeriharidus põhi- või keskhariduse baasil
Eriala: põllumajanduse mehhaniseerimine
Tiina Leeben
kantselei spetsialist
E, T ja N 8-12; K 8-16
Haridus: üldkeskharidus
Eriala: vastab valla- ja linnasekretäri kutsenõuetele
E, T ja N 8-12; K 8-16
Jõgeva valla ametiasutuste Jõgeva Vallavalitsuse ja Jõgeva Vallavolikogu kantselei palgajuhend
Ametnike palgad eelmise kalendriaasta kohta ja jooksva kalendriaasta seisuga avalikustatakse avaliku teenistuse kesksel veebilehel igal aastal hiljemalt 1. mail.
Palgaandmetega saab tutvuda Rahandusministeeriumi avaliku teenistuse personali ja palgastatistika lehel "Ametnike palgaandmed".
Last updated: 06.02.2024