Valitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

vallavanem

Aare Olgo

776 6501

aare.olgo@jogeva.ee

Vastuvõtt: E 10.30-12, Jõgeva Vallavalitsus, Suur tn 5, Jõgeva linn, 2. korrus

abivallavanem

Mati Kepp

776 6501; 5344 0858

mati.kepp@jogeva.ee

Vastuvõtt: E 10.30-12, Jõgeva Vallavalitsus, Suur tn 5, Jõgeva linn, 2. korrus

abivallavanem

Arvo Sakjas

506 7525

arvo.sakjas@jogeva.ee

Vastuvõtt: E 10.30-12, Jõgeva Vallavalitsus, Suur tn 5, Jõgeva linn, 2. korrus

abivallavanem

Viktor Svjatõšev

776 6520; 505 6644

viktor.svjatosev@jogeva.ee

Vastuvõtt: E 10.30-12, Jõgeva Vallavalitsus, Suur tn 5, Jõgeva linn, 1. korrus

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

valitsuse liige

Urmas Astel

776 2450

urmas.astel@jogeva.ee

 

valitsuse liige

Vello Lukk

516 3036

vello.lukk@jogeva.ee

 

valitsuse liige

Kalle Pint

526 7925

kalle.pint@jvv.ee

 
vastuvõtt eelneval kokkuleppel, Saduküla piirkonna ja GIS teemade kureerimine