« Tagasi

9.–13. aprillil toimuvad Jõgeva vallas noortevolikogu valimised

Valida saab:

Kuremaa noortekeskus 9.–11. aprill kell 13.00–18.00

Siimusti noortekeskus 9.–13. aprill kell 14.30–19.00

Palamuse noortekeskus 9.–13. aprill kell 12.00–18.00

Vaimastvere noortekeskus 9.–10. aprill kell 14.00–19.00

Torma noortekeskus 9.,11. ja 13. aprill kell 12.30–17.00

Laiuse noortekeskus 9.,10. ja 13. aprill kell 13.00–18.00

Jõgeva aleviku noortekeskus 9.–13. aprill kell 15.30–19.30

Jõgeva linna noortekeskus 9.–13. aprill kell 13.00–19.00

Sadala noortekeskus 10. aprill kell 15.00–17.30

Jõgevamaa gümnaasium 10. aprill kell 11.00–14.40

Jõgeva põhikool 11. aprill kell 9.00–14.00

Saduküla raamatukogu 12. aprillil kell 14.00–18.00

Valima on oodatud kõik Jõgeva vallas elavad või õppivad 11–26 aastased noored! Valima tulles võta kaasa id-kaart, õpilaspilet või mõni teine isikut tõendav dokument.

Noortevolikokku kandideerivad

HEIDY ISMAILOV

Ma ei pruugi olla koolis ja Jõgeval kõige tuntum, kuid ma tahan midagi korda saata. See vajab julgust seista selle eest, mida ma usun. Suudan pakkuda huvitavaid ideid ja alati anda võimalus teistele oma ideid korda saata ja neid välja öelda. Kõige paremini iseloomustab mind lause: „Ära iial loobu ja anna alla enne, kui sa oled lõpetanud üritamast".

GETTER ANGERJAS

Ma olen aktiivne noor, kellel on palju mõtteid, kuidas muuta Jõgeva valla noorte elu lahedamaks. Olen veel Jõgeva põhikooli õpilasesinduses.

MOONIKA TAMMSAAR

Olen aktiivne, töökas ja rõõmsameelne. Olen huvitatud Jõgeva valla noorte
elus kaasa löömisest. Sooviksin anda oma panuse Jõgeva valla noorte ellu.

MARKUS KUSLAP

Soovin, et minu kodukandi noored saaksid kaasa rääkida valla asjades.

CRISTINE DENISSOVA

Ma olen väga töökas ja abivalmis. Tegelen aktiivselt kodutütardega, kust olen saanud palju uusi kogemusi, mis on eluks vajalikud. Oskan aidata inimesi hädaolukordades ja muudes vajalikes asjades.

ANETTE-VEROONIKA VAIGO

Mina tahan Jõgeva valla noortele huvitavamat keskkonda, tegevusi ja üritusi pakkuda.

RASMUS RANDOJA

Olen sobilik liige noortevolikokku, sest ajan tõsiseid Jõgeva aleviku asju. Olen valmis andma oma panuse Jõgeva aleviku noorte heaolu parandamiseks ja olen avatud uutele väljakutsetele!

KÄTRIN KALAJAS

Ma sobin noortevolikokku, kuna olen valmis kaasa rääkima selle nimel, et erinevate piirkondade noored teeksid koostööd ja toimuks rohkem põnevaid üritusi. Soovin, et noortel oleks rohkem võimalusi tegeleda nende asjadega, mis neile huvi pakuvad.

HELIS KIIS

Olen Jõgeva põhikooli õpilasesinduse aktiivne liige ja aitan saada meie kooli liikuvamaks. Tegelen ka muusika ja kergejõustikuga. Mina oleksin noortevolikogusse sobilik liige, sest aktiivse noorena soovin muuta Jõgeva valla noorte elu paremaks.

MIKK KORKMANN

INGELA AAVIK

Tahan midagi muuta ja jagada oma mõtteid ning ideid, et noorte elu oleks põnevam.

ANGELA AAVIK

Tahan muuta Jõgeva valla paremaks!

TEELE OLGO

Olen aktiivne ja sportlik noor, kes on avatud väljakutsetele. Mulle meeldib oma kodukoha heaks midagi ära teha ning hoolin, et noored oleksid aktiivsed ja laiendaksid oma silmaringi.

JANELY KOMMER

Usun, et olen sobilik noortevolikogu liige, sest mulle meeldib avaldada oma ideid, suhelda inimestega ning proovida uusi ja põnevaid asju.

ANNA-LIIS RÄHN

Soov astuda noortevolikokku, et kaasa rääkida teemadel, mis puudutavad just noori. Muuta Jõgeva valla elu noortele põnevamaks. Eesmärk oleks kaasata kõiki Jõgeva valla noori, kellel on vähegi jaksu ja tahtmist.

ANDRIS ROLAND SAAR

Ma olen aktiivne noor, kes tegeleb spordiga ja võtab osa üritustest. Oskan plaane välja pakkuda ja töötan korralikult. Suudan aidata teisi ja otsida ise abi probleemi lahendamisel.

AGOR ARASTE

Olen aktiivne noor.

RAIKO SAAR

Olen sihikindel ja töökas noormees. Soovin kaasa lüüa valla ja kogukonna noorte tegemistes ja kaasa rääkida noori puudutavatel teemadel. Luban seista aktiivselt kohalike noorte huvide ja heaolu eest.

EERIK STRIGIN

Ma saan ja suudan asju teha nii nagu vaja on!

ANGELIKA PALM

Olen väga vastutustundlik inimene, kellele meeldib asju paremaks muuta. Mulle meeldib arutada asju suures ringis. Ma tahaksin anda endast parima, et seista noorte inimeste soovide ja vajaduste eest. Julgen alati välja öelda oma arvamuse ja suudan täita oma lubadusi.

CERLE SIIM

Ma sobin noorevolikogu liikmeks, kuna olen aktiivne ja mulle meeldib koostööd teha.