« Tagasi

Tule aita Jõgeva valla sotsiaalteenuseid arendada!

2. ja 9. mail kella 10–17 toimuvad Jõgeval riigimajas sotsiaalteenuste arendamise teemalised mõttetalgud. Kõik on oodatud! Palun andke hiljemalt 25. aprilliks oma tulekust teada e-posti aadressil kaire@jogevamaatugikeskus.ee .
Mõttetalgud on häkatoni stiilis üritus, millel igaüks saab kaasa aidata Jõgeva valla sotsiaalvaldkonna uudsete teenuste arendamisele ja toimivate lahendusteni jõudmisele.Talgute eesmärk on kaasata probleemide lahendamisse ja uute teenuste väljatöötamisse kõik asjast huvitatud osapooled. Talgutele oodatakse nii tavakodanikke, ettevõtjaid, sotsiaalteenuste pakkujaid ja tarbijaid kui ka eksperte ja ametnikke. 
Mõttetalgud algavad 2. mail. Siis annavad ürituse korraldajad ülevaate hetkeolukorrast ning osalejad saavad kaasa rääkida võtmeprobleemide tuvastamisel ja nende täpsustamisel. Esimese päeva lõpuks moodustatakse meeskonnad ja valitakse välja probleemid, millele teisel talgupäeval, 9. mail, hakatakse ühiselt lahendusi otsima. Teise päeva lõpuks valitakse probleemidele välja konkreetsed lahendused. Pärast mõttetalguid on meeskondadel võimalik konsultantide juhendamisel koostada oma lahendusele projektiplaanid, mille järgi neid ellu viia. 
Mõlemat päeva juhivad Civitta Eesti konsultandid, kes hoiavad kõigil tegemistel silma peal ning toetavad meeskondi, kus tarvis.