Spordiklubi Forte: korvpall poisid, võimlemine tüdrukud, tervisespordiürituste läbiviimine
Ergo Prave
Telefon: 5190 1165
E-post: ergo.prave@mail.ee

 

Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm: maadlus, akrobaatika, tervisespordiürituste korraldamine

Aimur Säärits
Telefon: 514 7489
E-post: aimurs@hot.ee

 

Jõgeva spordiklubi Noorus-96: uisutamine, jalgpall

Igor Orlov
Telefon: 504 4848
E-post: igor100@hot.ee


Jõgeva kergejõustikuklubi Harta: kergejõustik
Piret Koll
Telefon: 5552 1469
E-post: piretkoll@hot.ee


Tenniseklubi Artemis: tennis
Hillar Sibul
Telefon: 5804 7474
E-post: hillarsibul1@hot.ee


Spordiklubi W-Willem: võrkpall
Indrek Tammel
Telefon: 504 7539
E-post: it@atammel.ee


Jõgeva spordiklubi Visa: suusatamine, maastikujooks, orienteerumine
Toomas Puss
Telefon: 5556 8233
E-post: pusstoomas@gmail.com


Jõgeva spordiveteranide Selts: kergejõustik, võrkpall, lauatennis, koroona
Maret Piirak
Telefon: 5646 0151


Spordiklubi Pedja: jäähoki, jalgpall
Kaido Poom
Telefon: 5660 3514
E-post: kaido.poom@mail.ee


Jõgeva spordiklubi Tähe: saalihoki
Marko Saksing
Telefon: 502 4549
E-post: sktahe@sktahe.ee


Linnamäe krossiklubi: motokross
Peeter Laur
Telefon: 514 4915
E-post: info@linnamae.ee


Seltsing Jõgeva Serv: võrkpall
Tiiu Õunap
Telefon: 521 3982
E-post: tiiuounap@hot.ee
Marju Kaarjärv
Telefon: 521 8371


Spordiklubi Illi: male
Tiit Lääne
Telefon: 508 6580


Jõgeva Kabeklubi
Ülar Poom
Telefon: 505 8239
E-post: ylar@orthez.ee


Jõgeva Bridžiklubi
Ülis Riisalu
Telefon: 510 0744
E-post: ylis@totu.ee


Tantsustuudio Cestants
Kristel Saar
Telefon: 5343 3449
E-post: cestants@hotmail.com


FC Jõgeva Wolwes: jalgpall
Kervin Kull
Telefon: 5909 4722
E-post: kervin.kull@gmail.com

 

SK BadMint: sulgpall

Telefon: 506 1430

 

Palamuse spordiklubi: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Ellen Kliiman
kliimanellen@gmail.com

 

Kultuuri- ja spordiklubi TORMA

Raivo Tralla

505 1599, 5347 0006

raivo@kuremaaujula.ee

 

MTÜ Jõgeva MC

Igor Ellison

jogevamc@jogevamc.ee

 

MTÜ Linnuse Paganad

Kalev Jalasto

508 3146, 528 8375, 503 7232

lpaganad@hot.ee, piceag@hot.ee

 

Spordiklubi Võtikvere Sport

Sirje Tomberg, Natalja Pozaritskaja

5511 6511, 557 5031

 

Spordiklubi Torma Sport

Aarne Neimann

520 2235

aarne@torma.ee