Spordiklubid

 

Spordiklubi Forte: korvpall poisid, võimlemine tüdrukud, tervisespordiürituste läbiviimine
Ergo Prave
5190 1165
ergo.prave@mail.ee

 

Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm: maadlus, akrobaatika, tervisespordiürituste korraldamine

Aimur Säärits
514 7489
aimurs@hot.ee

 

Jõgeva spordiklubi Noorus-96: uisutamine, jalgpall

Igor Orlov
504 4848
igor100@hot.ee


Jõgeva kergejõustikuklubi Harta: kergejõustik
Piret Koll
5552 1469
piretkoll@hot.ee


Tenniseklubi Artemis: tennis
Hillar Sibul
5804 7474
hillarsibul1@hot.ee


Spordiklubi W-Willem: võrkpall
Indrek Tammel
504 7539
it@atammel.ee


Jõgeva spordiklubi Visa: suusatamine, maastikujooks, orienteerumine
Toomas Puss
Telefon: 5556 8233
E-post: pusstoomas@gmail.com


Jõgeva spordiveteranide Selts: kergejõustik, võrkpall, lauatennis, koroona
Maret Piirak
Telefon: 5646 0151


Spordiklubi Pedja: jäähoki, jalgpall
Kaido Poom
Telefon: 5660 3514
E-post: kaido.poom@mail.ee


Jõgeva spordiklubi Tähe: saalihoki
Marko Saksing
502 4549
sktahe@sktahe.ee


Linnamäe krossiklubi: motokross
Peeter Laur
514 4915
info@linnamae.ee


Seltsing Jõgeva Serv: võrkpall
Tiiu Õunap
521 3982
tiiuounap@hot.ee
Marju Kaarjärv
521 8371


Spordiklubi Illi: male
Tiit Lääne
508 6580


Jõgeva Kabeklubi
Ülar Poom
505 8239
ylar@orthez.ee


Jõgeva Bridžiklubi
Ülis Riisalu
510 0744
ylis@totu.ee


Tantsustuudio Cestants
Kristel Saar
5343 3449
cestants@gmail.com


FC Jõgeva Wolwes: jalgpall
Kervin Kull
5909 4722
kervin.kull@gmail.com

 

SK BadMint: sulgpall
506 1430

 

Palamuse spordiklubi: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Ellen Kliiman
kliimanellen@gmail.com

 

Kultuuri- ja spordiklubi TORMA
Raivo Tralla
505 1599, 5347 0006
raivo@kuremaaujula.ee

 

MTÜ Jõgeva MC
Igor Ellison
jogevamc@jogevamc.ee

 

MTÜ Linnuse Paganad
Kalev Jalasto
508 3146, 528 8375, 503 7232
lpaganad@hot.ee, piceag@hot.ee

 

Spordiklubi Torma Sport
Aarne Neimann
520 2235
aarne@torma.ee

 

Kuremaa Spordikool SA
Toomas Klaarman
527 7627
toomasklaar@gmail.com