« Tagasi

Kauplejate registreerimine Paunvere väljanäitusele on lõppenud

15. septembril saab Palamusel teoks XXI suur Paunvere väljanäitus ja laat. Kauplejate Paunvere laadale registreerimine on nüüdseks lõppenud, sest kõik kauplemiskohad on omaniku leidnud. Laadale on tulemas 855 kauplejat, kellede hulgas kõige enam käsitöö ja kodumaise toidu pakkujaid.

Nn nunnunäitus leiab taas koha Palamuse gümnaasiumi saalis. Tänavusele näitusele annab jumet see, et žürii poolt parimaks tunnistatud eksponaadi eest saab selle omanik 50 000 eurosendise auhinna. Niisama suur auhind on ette nähtud parima laadakostüümi kandjale. Kolmeeurose laadapääsme ostjate vahel loositakse välja Palal tegutsevas osaühingus Puukujurid valmistatud nõia eluaset meenutav kämpingumaja.

Palamuse laululaval ja Rehe-Möldre õuel toimib väljanäituse ajal rikkalik kultuuriprogramm, milles astuvad oma valla taidlejate kõrval üles ansamblid Fix ja PS Troika ning külalised Hellenurmest ja Lätist.

Laadaliste autode jaoks seatakse sisse ajutised parklad kõigi Palamusele toovate teede äärde, alevikust läbi sõita ei ole 15. septembril kella 9–18 võimalik.