Laadi oma telefoni või tahvelarvutisse Jõgeva valla nutirakendus!

Jõgeva valla äpist leiad kiirelt usaldusväärset infot, hoiad end kursis üritustega ning saad meeldetuletusi selle kohta, mis oluline. Vald saab omakorda inimestelt lihtsalt ja vahetult tagasisidet küsida ning kriisiolukordades kiirelt vajalikku teavet jagada.

Äpi esilehelt leiad otseviited valla kodulehele, võimaluse saata tagasisidet, ülevaate tulevastest sündmustest ning viimastest uudistest.

Menüüribal on avalehe, uudiste, tagasiside ning ürituste vahekaardid. Kaardid on äpis põhiline viis sisu loomiseks. Seega tasub aktiivseks osalemiseks nipsata „kaartidel". Sealt avanevad erinevad postitused nagu sotsiaalmeediaski. Kõikide sisukaartide puhul saab äpikasutaja anda märku oma arvamusest.

Nutirakenduses on sündmuste kalender, et saaksid end vallas toimuvate üritustega kursis hoida, aga ka äpi kalendrist üritusi oma telefoni kalendrisse salvestada.

Kasutajale on üks olulisemaid võimalusi anda tagasisidet näiteks valla heakorra, ehituse, teede ja tänavate hoolduse, jäätmemajanduse, sotsiaaltoetuste ja -teenuste, meelelahutuse jne kohta. Rakenduses on võimalik laadida üles foto probleemsest olukorrast ning lisada kaardile ka asukoht ja olukorra kirjeldus. Nii saavad vallaametnikud info kiirelt kätte ja anda tagasisidet lahendustest.

 

Kuidas Jõgeva valla mobiilirakendus oma seadmesse laadida?

Nutirakenduse allalaadimine on tasuta ning seda saavad teha kõik operatsioonisüsteemide Android ja iOS kasutajad.

Selleks tuleb Androidi kasutajatel minna Play poodi: 

Apple kasutajatel tuleb seadmes minna App Store'i: 

Jõgeva valla äppi arendab Future Dialog.