Jõgeva kohvikutepäev 9. august 2020

9. augustil ootavad külastajaid järgmised kohvikud: 

☘️ Kodukohvik Rohus (Rohu 19) avatud kella 11–15
Rohus on head maitsed ja lahked perenaised. Kõik pakutav on valminud käsitööna külaliste rõõmuks! Aiakohvikus on ruumi kõigile – tule ja naudi pühapäeva õunapuude vilus. Rohkem infot: Kodukohvik Rohus FB lehelt

☘️ Bitboardi kommipood (Suur 22) avatud kella 11
Bitboardi arvutipoest saab üheks päevaks hoopis kommipood. Pakume maiasmokkadele käsitöömaiustusi, vahvleid, kooki, kosutavat sidrunilimpsi ja muud head-paremat. Lisaks on sel päeval arvutipoes hinnad soodsamad kui tavaliselt! Rohkem infot: Bitboardi kommipoe FB lehelt.

☘️ Pühapäevitaja kohvik (Aamisepa 5, Jõgeva linn) avatud kella 12–17
Taas avab oma uksed ja avara aia Pühapäevitaja kohvik. Pühapäevitaja kohvik on vanema õe ja noorema venna ühisprojekt. Pakume eelmistest aastatest tuttavaid hõrgutisi ja kindlasti üllatame kliente uute maitsvate roogadega. Aias tossab suitsuahi ja säriseb grill. Pakume nostalgilisi vahvleid ja mulksukannuga keedetud kohvi. Kes eelnevatel aastatel käinud, teab mida oodata. Lahke pererahvas ootab toredaid kliente!

☘️ Raamatukogu kohvik (Rohu 10) avatud kella 10–15
Raamatukogu kohvik pakub soolast ja magusat raamatukoguhoidjate kokaraamatust. Toimub suur raamatulaat, kus saab väikse summa eest osta head kirjandust. Loetakse luulet ja lastele on õuemängud.

☘️ EELK Jõgeva koguduse kohvik (Aia 7) avatud kella 12.30–16
Menüüs on kodused ja lihtsad suupisted, võileivad ning pirukad. Kohvikus mängib elav muusika.

☘️ Krutskiga kelneri kohvik (Muru 26 (suvilate piirkond), Jõgeva alevik) avatud kella 11–17
Iluaed Pedja jõe ääres pakub külalistele hooaja küpsetisi ja hõrgutisi. Kohvikus saab kiikuda ripptoolis ning nautida einet murul vaatega jõele. Vihm ei riku mõnusat olemist. Külastajaid ootavad üllatused.

☘️ Kultuurikohvik (Aia 6) on avatud kella 12–15 ja 17.30–19
Pakume lisaks kohvile ja kultuurikeskuse töötajate valmistatud küpsetistele ka muusikalist elamust nii päeval kui õhtul.

 

Muud põnevat kohvikutepäeval: 

 Paarissimultaan 64-ruudulises kabes, kell 10.15 Jõgeva kultuurikeskuse ees

Simultaani annavad Ülemaailmse Kabeföderatsiooni (FMJD) president Janek Mäggi ja Jõgeva vallavanem Tiit Lääne. Osalejate eelregistreerimine Jõgeva kabeklubi kodulehel ja vahetult kohapeal. Simultaanil osalejate vahel loositakse välja esiauhinnana Valgevene kunstniku Victoria Valuki õlimaal.

 Lastele suur batuut (tasuta), elektriautod (2€), zorb-pall (1€) ja ponisõit (2€) kell 11–15 Jõgeva kesklinnas

 Kohvikutepäeva lõpetab "Kadunud Ehted" jazzfolgi kontsert, kell 18 Kultuurikohvikus (sissepääs prii) 

Tegemist on projektiga "Kadunud Ehted", mis koosneb Collage'i liikmetest. Lembit Saarsalu saksofonil, Toivo Unt kontrabassil, Lea Gabral vokaal. Lisaks klaveril Olav Ehala ja teine vokaal Kaisa Gabral. Heietavat jazzfolki esitanud ansambel Collage oli oma ajast pikalt ees. Bänd oli oma aja üks esimesi, kes kasutas levimuusikas regilaulu elemente ning mõjutas mitmeid muusikalisi kollektiive. Kavas on Collage'i lood ning Arne Vahuri uus looming. 

 

Kohvikud kaardil ja mobiilis:

JÄLGI KOHVIKUID KAARDIL!

Kohvikud on leitavad NaviCup äpis. Lae äpp alla Google Play või App Store keskkonnast.