Spordikalender

« Zurück

Jõgeva spordihoone ehitustööd algavad jaanuaris

Jõgeva spordihoone ehitustööde algus on kavandatud jaanuarisse, mil peaks algama hoonet kandvate kiilvaiade rammimine maasse. Vabandame juba ette koolipere ja kohalike elanike ees, kuna see põhjustab lühiajaliselt müra ning vibratsiooni.

Praeguseks on lammutatud vana võimla ja maha võetud ehitusele ette jäävad puud ning põõsad. Lähipäevadel hakatakse ümber tõstma spordihoone alla jäävaid kaableid. Uue ja vana kaabli ühendamine võib Tähe 16 elanikele kaasa tuua lühiajalisi elektrikatkestusi.

Peatselt algab spordihoone alla jäävalt pinnalt mullakihi eemaldamine. Väljakaevatava pinnasega soovime rajada koolimaja taha haljasalale väikse kelgumäe, kust nii pisematel kui suurematel oleks turvaline kelguga alla lasta.

Uue spordihoone ehitustööd hõlmavad vana võimla lammutamise ning uue spordihoone ehitamise suletud netopinnaga 4845 m2. Uues spordihoones on pallisaal, kergejõustikuala, jõusaal ja aeroobikasaal. Hoone maksumus on 6 536 954 eurot koos käibemaksuga. Selle ehitamiseks saime 1 188 000 eurot siseriiklikku toetust meetmest „Energiatõhususe ja taastuvenergia kasutuse edendamine avaliku sektori hoonetes". Spordihoone projekteerija on OÜ JVR Arhitektuuribüroo arhitekt Kalle Vellevoog.

JOONISED: OÜ JVR Arhitektuuribüroo

VAATA GALERIID