« Zurück

Jõgeva valla kaasavasse eelarvesse esitatud ideede hääletus on alanud

Ideekorje ajal laekus valla kaasavasse eelarvesse neli ettepanekut. Neid hindas vallavalitsuse moodustatud komisjon, mis otsustas saata kõik ettepanekud rahvahääletusele.

Hääletusel saab iga osaleja valida kolm oma lemmikut. Hääle saad anda, kui oled vähemalt 14-aastane Jõgeva valla kodanik. Hääletamine toimub VOLIS keskkonnas identifitseerides ennast ID kaardiga, mobiil-IDga või smart-IDga. Hääletamispunktid on avatud Palamuse ja Torma teenuskeskustes ning Jõgeval Suur 5 asuvas vallamajas. Võta kaasa ID kaart ja tule anna oma hääl! Hääletamine on avatud kuni 12.02.2023 kell 23:45.

Jõgeva valla kaasava eelarve eesmärk on anda vallaelanikele võimalus otsustada, kuidas kasutada osa vallaeelarvest. Kaasava eelarve osa suurus vallaeelarves on 30 000 eurot. Ühe ettepaneku maksimaalne rahastussumma on 15 000 eurot.

 

Ettepanekud:

 

Laste jäähokivarustus ja jäätreeninguteks vajalik avalikult kasutatav inventar

Idee eesmärk on soetada lastele mõeldud 20 varustuse komplekti ja jääl treeningute läbiviimiseks vajalik inventar (uisutamisel abiks olevad raamid, koonused, litrid, jäähokikepid, laste jäähokiväravad jpm). Antud vahendeid saaksid kasutada ka meie valla lasteaiad ja koolid.

Maksumus 10 200 €.

Ettepaneku esitaja: Raul Kivi, MTÜ Jõgevamaa Jäähokiklubi.

 

 

 

 

 

Mängupargi rajamine Sadalasse III etapp

Muuta mängupark lastele atraktiivsemaks. Mängupargi alale paigaldada kaks uut karusselli – pendelkarussell ja plaatkarussell.

Maksumus 15 000 €.

Ettepaneku esitaja: Tiina Teppan, MTÜ Sadala Kandi Edendajate Ühing.

 

 

 

Korvpalliväljak Kaare Areen korda

Paigaldada Palamusel asuvale korvpalliväljakule uus asfaltkate ja renoveerida korvpallikonstruktsioon. Uus väljak annab võimaluse välitreeningute läbiviimiseks ja väiksemate tänavakorvpallivõistluste korraldamiseks.

Maksumus 12 700 €.

Ettepaneku esitaja: Karmo Toome.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torma madalseikluspark

Rajada Torma spordihoone kõrvale madalseikluspark. Plaanis on rajada 8 rada (17 erinevat atraktsiooni), 7 platvormi, 3 rajale mineku redelit.

Maksumus 15 000 €.

Ettepaneku esitaja SK Torma Sport.

 

HÄÄLETAMA