« Back

Jõgeval peeti III valla rattapäeva

21. mail toimus  Virtuse spordihoone juures ja maastikurattarajal kolmandat korda meeleolukas Jõgeva valla rattapäev. Rattapäeva raames toimusid retrosõit, Jõgeva valla II jalgrattakross ja Jõgeva II tõukerattaralli.

Osalejaid oli kõigi kolme sõidu peale kokku sadakond ning kohale oli tuldud ka Soomest ja Itaaliast, naabervallast Põltsamaast rääkimata.

Kui retrosõit pakkus meeleolu ja silmailu, siis jalgrattakrossis ja tõukerattarallil võeti tõsiselt mõõtu. Tõukeratta põhisõidu võidud läksid, nagu eelmisel aastalgi, Ole Mustingule ja Kristi Johansonile. Tegemist on Eesti arvestuses kõige tugevamate tõukeratturitega ehk siis Jõgevale oli kogunenud tõukeratta koorekiht ning avati 2022. aasta hooaeg.

Maastikurattaraja hooaeg sai samuti avatud esimese võistlusega, kus esikohti jagus nii Jõgeva kui ka Põltsamaa valla sportlastele.

Täname vabatahtlikke, kes aitasid liiklust reguleerida, Tuulemaa OÜ-d, kes näitas uhket tehnikat ja ergutas pasunahüüdudega, Semako Romulaid ja Riho Seppetit, kes turvas võistlejaid saateautoga, Ringo Saart, Raul Soodlat ja Raul Tauli  võistluspäeva meeleolu loomise eest, Virtuse kohvikut ja kõiki sportlasi ning rattahuvilisi, kes päevast osa võtsid.

Foto: Helin Potter