Noorsootöö valdkonna aastapreemiad 2020

Jõgeva valla aasta noorsootöötajad on Eveli Leego ja Kaire Sakjas ning aasta noor Teele Olgo!


Large Blue Diamond on HTC Sense 7 EVELI LEEGO on noorsootöötaja, kes tegeleb noorte huviharidusega nii koolis kui noortekeskuses. Kui mõnda noort huvitab robootika, pole probleemi, õpetame! Kui huvitab kokandus või teadus…milles küsimus? Teeme ringi! Eveli moto on, kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Ta laseb noortel katsetada, proovida ja eksida, ise hakkama saada ja õnnestuda! Oma tegevusega on Eveli mõjutanud sadade laste elu. Kolleegina on Eveli suurepäraste juhiomadustega meeskonnamängija. Ta oskab iga meeskonnaliikme tugevusi märgata ning inimesed ühise eesmärgi nimel tulemuslikult tööle panna. Lisaks on Eveli aktiivne ka väljaspool oma „palgatööd". Ta on Jõgeva kodutütarde Vaimastvere piirkonna rühmavanem ning panustanud noorte tööellu malevajuhendajana. Ta on mitmesuguste noorte- ja koostööprojektide algataja.


Large Blue Diamond on HTC Sense 7 KAIRE SAKJAS on panustanud pikaajaliselt omavalitsuse noorsootöö valdkonna arendamisse. Ta on teinud rahvusvahelisi projekte, vedanud malevaid, valmistanud ette valdkonna arendamiseks olulisi eelnõusid, seisnud selle eest, et noorsootöötajad omandaksid kutse ja palju muud. Kaire oli Jõgeva valla noortevolikogu eelmise koosseisu mentor. Kui noorte aktiivsus hakkas langema, utsitas ta neid jätkama. Kaire andis mitmele noorele motivatsiooni minna edasi ka järgmise noortevolikogu koosseisuga. Kaire on alati positiivne ning ei karda riske vōtta. Ta sobib suurepäraselt noortega koos töötama!


Large Blue Diamond on HTC Sense 7 TEELE OLGO on aktiivne noor, kes on teistelegi heaks eeskujuks. Teele on tubli Jõgevamaa gümnaasiumi abiturient, kes osaleb aktiivselt asepresidendina õpilasesinduse tegevuses. Teele on tegus ka Jõgeva valla noortevolikogus. Ta valiti uue koosseisu esimeheks. Teele on hea sportlane, häid tulemusi on ta saavutanud nii maakonnas kui väljaspool. Teele on ettevõtlik ja hea suhtleja, leides alati õiged sõnad, mida öelda. Ta tunneb huvi poliitika vastu, soovib selles rohkem kaasa rääkida ja ka teised noored kaasa mõtlema panna.

 

Jõgeva valla noorsootöö valdkonna aastapreemia nominendid:

Large Blue Diamond on HTC Sense 7 Jaana Sepper

Large Blue Diamond on HTC Sense 7 Evelyn Merusk

Large Blue Diamond on HTC Sense 7 Kairi Jerlov 

Large Blue Diamond on HTC Sense 7 Vaimastvere kooli õpetajad Deili Matson, Aili Prinken ning Kerli Pamberg-Mägi 

Large Blue Diamond on HTC Sense 7 Liisbeth Kesamaa