JÕGEVA 81

 

Jõgeva linna sünnipäeval saavad väiksed külalised lastelinnas lustida

Lastelinnas on avatud Minifarmi mängumaa, kus nii lapsed kui täiskasvanud saavad minifarmi pidamist harjutada puldiga mudelautode, põllumajandustöömasinate, mudeltraktorite ja veoautodega. Tasuta on kaks batuuti, väikese tasu eest saab sõita elektriautodega ja veereda zorb-palliga.

Oma tööd ja varustust tulevad tutvustama Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Kaitseliit, Naiskodukaitse, Vanglateenistus ja NATO Briti sõdurid. Maanteeamet on kohal kolme liikluskohtuse simulaatoriga: turvavöö-, kaelatoe- ja kaalukokkupõrkestend.

Noortele viivad tegevusi läbi Töötukassa spetsialistid, Jõgeva kunstikooli õpetajad, Jõgeva Valla Noortekeskuse noortejuhid. Väljas on ka Jõgeva valla noortevolikogu, kes tutvustab ennast noortele, teeb mänge ja korraldab linna teemalise viktoriini.

 

Linna sünnipäev toob Jõgeva kesklinna liikluskorraldusse muudatused

Laupäeval, 25. mail tähistatakse Jõgeva linna 81. sünnipäeva. Jõgeva kesklinnas on sünnipäeva tegevustega hõivatud kultuurikeskuse ümbrus, kesklinna park, Kaubahalli ning Ärikeskuse parkla, vallavalitsuse esine parkla ja haljasalal. Seoses linna sünnipäevaga on kella 6–17 liiklusele suletud järgnevad tänavad: Rohu tänav (Rohu 6 – Sauna tänava ristmikuni), Sauna tänav (Rohu – Aia), Aia tänav (Aia 4 – Aia 8), Lao tänav (Suur – Aia), Suur 5 ja Suur 3 parklad (Pargi – Suur).