Jõgeva kohvikutepäev 28. juuli 2019

 

 

 

Neljandal Jõgeva kohvikutepäeval on külastajatele valla kolmeteistkümne kodukohviku uksed.

Tutvu kohvikutes pakutava menüü ja programmiga!

 

Aasa aiakohvik (Aasa 8)

Avatud kella 15–20

Pakume parimat magusat ja soolast kraami. Avatud on lastekohvik ja laste autokino. Sel aastal jätkub ka kalapüügivõistlus „Hõbekoger 2019", mõnusat jooki saab Mojito kokteilibaarist. Muusikat teevad Sigrid Kinguste ja Martin Kalm. Palume armsad lemmikloomad koju jätta!

Rohkem infot Aasa aiakohviku FB lehelt

 

Jõgeva koguduse kohvik (Aia 7)

Avatud kella 12.30-st

Menüüs on soolased ja magusad suupisted, tee ning kohv. Kohvikus mängib mõnus meeleolumuusika.

 

Heategevuskohvik Kes ei tööta, otsib tööd (Suur 14)

Avatud kella 11–14

Kohvikutepäevaks ellu kutsutud kohvik ootab külastajaid maitsma head ja paremat, et kogu kogutud raha annetada Jõgevamaa Puuetega Laste Vanemate Ühingule. Kohvikumeeskond pakub palju põnevaid tegevusi ja mänge nii suurtele kui väikestele. Muusikalise avapaugu annab Jõgevamaa rahvamuusika-ansambel Tuustar. Ülejäänud päevaks pakuvad kõrvale pai muusikaline duo Madis Orr ja Liine Palu.

Lemmikloomad on õuekohvikusse lubatud! Vihmase ilma korral on kohvik tubane.

Rohkem infot heategevuskohviku "Kes ei tööta, otsib tööd" FB lehelt.

 

Jõgeva põhikooli kohvik Lennukad mõtted (Rohu 10)

Avatud kella 10–15

Jõgeva põhikool on kolinud uude majja, kuid õpetajatel ei ole veel kohvimasinat. Korraldame heategevusliku kohviku, et õpetajate meel oleks uuel õppeaastal virge ja samm kerge ning nad saaksid end värske kohviga kosutada. Lisaks suurepärastele õpetajate küpsetatud kookidele ja muudele hõrgutistele saate uue koolimaja sisehoovis nautida esinemisi ja näitusi ning koguda koolitarkusi. Laste aja sisustavad meie kooli mängujuhid. Sellel päeval avaneb ka suurepärane võimalus giidi saatel uue koolimajaga tutvuda.

 

Karupoja Pagari aiakohvik (M. Pilli 13, Jõgeva alevik)

Avatud kella 10–17

Karupoeg ootab kõiki aiakohvikusse! Mis oleks veel parem, kui alustada pühapäeva hommikut roheluses aiakohvikus või lõkke ääres Pedja jõe kaldal? Pakume Karupoja hitt-toodet kaneeli-õuna-rosinarullimuffinit, kondenspiima-toorjuustu rabarberikooki ja nostalgilisi vahvleid. Vähemalt üheks üllatuseks on ülimaitsev šokolaadileib/sai/päts rohke ehtsa šokolaadiga, mis mõnele maitseb kui koogi eest. Lisaks soolane amps ja kodune leib. Võimaluste piires tuleb ahjust sooje pagaritooteid. Loomulikult kõige hea ja parema kõrvale asjakohased joogid. Lapsed saavad hüpata batuudil. Pedja jõel on võimalik avastada jõekaldaid aerupaadiga. Lemmikloomad on kohvikusse lubatud, kuid nende liikumine on piiratud teiste inimeste aedade tõttu.

Rohkem info Karupoja Pagari FB lehel.

Soovi korral helista info saamiseks või tellimuse edastamiseks 5684 3521.

 

Kodurestoran-pagarikoda Laut (Linnumetsa 12a, Jõgeva alevik)

Avatud kella 10-st

Täitsa uus kodurestoran-pagarikoda tutvustab ennast, oma menüüd ja pakutavaid võimalusi. Hõrgutisi leiab igale maitsele nii vegan-menüüst kui grillköögist.

Lemmikloomad on kohvikusse lubatud!

Eelnevalt on võimalus broneerida laud: 522 2693 või katrin@matko.ee

 

Laisholmi kohvik (Estakaadi 10)

Avatud kella 10–17

Kogu Laisholmi pubi on avatud oma tavapärase menüüga. Terrassil on avatud lett, kus pakutakse salaamipirukaid, magusat kringlit, kohvi, jäätist ja jäätisekokteile. Välisel haljasalal on lastele tasuta lustimiseks täispuhutav kindlus-batuut. Lisaks on pubis avatud tavapärane lastenurk. Lastele teeb kella 12–15 huvitavaid näomaalinguid Elsa kostüümis kunstnik. Terrassil kõlab elav muusika. Lemmikloomad on kohvikusse lubatud!

 

Linnumetsa õuekohvik (Linnumetsa 12, Jõgeva alevik)

Avatud kella 10–17

Kohvikus pakutakse ainult kõike kõige paremat! Sel aastal leiab menüüst nii mehiseid burgereid kui ka figuurisõbralikke maiuseid. Kõrvu paitab imeline ansambel Iisi Veiv. Lemmikloomad on õuekohvikusse lubatud!

Rohkem infot Linnumetsa õuekohviku FB lehelt.

 

Riigipiruka kohvik (Jõgeva riigimaja ees Suur 3)

Avatud kella 11–15

Jõgeva Riigimaja, Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus, Jõgevamaa Spordiliit Kalju ja Jõgevamaa Koostöökoda pakuvad kohalikku ja omavalmistatud soolast ja magusat toidupoolist. Lisaks saab osaleda Jõgevamaa-teemalises viktoriinis ja mängida mölkkyt ja petanki.

 

Suvila kohvik (Suvila 10)

Avatud kella 10–15

Kohvik pakub suppi, salatit, kooki ja jäätist. Ilusa ilma korral on kohal projekt Musamaa, kelle pillidega (kitarr, trummid, süntesaator) saavad lapsed tutvuda ja soovi korral mõne loo maha mängida ning laulda. Kohal on ka mullimasin.

 

Terrassikohvik 10 ja Pool (Roosi 10)

Avatud kella 10.30–16.00

Ootame teid taaskord oma koduaeda mõnusat olemist nautima! Menüüst leiate eelmiste aastate lemmikud: suvikõrvitsasupi, koduleiva, juustukoogid, jäätisekokteili, majaveini. Jookide juurde kuuluvad sobivad suupisted ning pannkoogivalik. Oleme mõelnud ka vegan-toidu eelistajatele. Loomulikult pakume ka värsketest ubadest valmistatud kohvi! Väikeseid külastajaid rõõmustavad kiiged. Hea toidu ja joogi kõrvale saab nautida muusikalisi vahepalu. Nii kuuma päikese kui karastava vihma eest pakuvad kaitset varjualused. Lemmikloomad on kohvikusse lubatud!

 

Piiri tänava kohvik (Piiri 15)

Avatud kella 12–15

Külastajad leiavad menüüst Sirje maitsvad koogid, hea kohvi, vahvlid ning Karmeni imehea sushi. Lapsed saavad hüpata batuudil. Külalistele on kavas muusikaline üllatus.

Rohkem infot Piiri Tänava Kohviku FB lehelt.

 

Pärna kohvik (Pärna 4)

Avatud kella 10–15

Meekohvik, kus kõik toidud ja jutud on seotud meega. Tutvustatakse meetaimi. Külastajaid ootab muusikaline üllatus. Lastele on lustimiseks batuut ja liivakast. Lemmikloomad on õuekohvikusse lubatud!

 

Kohvikud kaardil ja mobiilis

JÄLGI KOHVIKUID KAARDIL!

Kohvikud on leitavad NaviCup äpis. Lae äpp alla Google Play või App Store keskkonnast. 

 

Jõgeva kohvikutepäeval vurab kella 1215 ringi tasuta rong, mis sõidutab erinevatesse kohvikutesse. FOTO: FunnyPark OÜ