Jõgeva Raamatukogu

14/04/21

1. jaanuarist 2021 on senised valla raamatukogud ühendatud Jõgeva valla hallatavaks asutuseks Jõgeva Raamatukogu

Direktor: Kristi Pukk

Kontakt: 5819 0899, kristi.pukk@jogeva.lib.ee 

 

Peakogu

Aadress

Direktor

Kontakt

Jõgeva linnaraamatukogu ja avalik internetipunkt

Rohu 10, Jõgeva

Kristi Pukk

772 1572, 5819 0899,
info@jogeva.lib.ee
kristi.pukk@jogeva.lib.ee

Harukogud   Juhataja  

Siimusti raamatukogu ja avalik internetipunkt

Kaave tee 10, Siimusti, 48444

Tiina Mihhailov

776 2093,
siimustiraamatukogu@gmail.com
tiina.mihhailov@edu.jogeva.ee

Laiuse raamatukogu ja avalik internetipunkt

Kuremaa tee 30, Laiuse, 48443

Helena Avi

774 2510, 

helena.avi@jogeva.lib.ee

Kuremaa raamatukogu ja avalik internetipunkt

Pargi 2, Kuremaa, 48445

Marika Aavasalu

776 2095,
kuremaa.raamatukogu@jogeva.lib.ee

Vaimastvere raamatukogu ja avalik internetipunkt

Vaimastvere, 48446

Maris Paas

776 8595,
maris.paas@jogeva.lib.ee

Palamuse raamatukogu ja avalik internetipunk

Kooli 4,  Palamuse, 49226

Ene Seppa

776 0519,
ene.seppa@jogeva.lib.ee

Kaarepere raamatukogu ja avalik internetipunkt

Kaarepere,
49201

Enne Tuka

773 5395,
enne.tuka@jogeva.lib.ee

Torma raamatukogu ja avalik internetipunkt

Kooli tee 25, Torma, 48502

Nele Tõnissoo

5303 1555,
nele.tonissoo@jogeva.lib.ee

Sadala raamatukogu ja avalik internetipunk

Suur 10, Sadala, 48501

Ulvi Luht

774 9415,
ulvi.luht@gmail.com

Saduküla raamatukogu ja avalik internetipunkt

Mõisavahe tee 29, Saduküla, 49011

Inna Kübarsepp

773 8609,
inna.kubarsepp@jogeva.lib.ee