Spordikalender

« Back

Jõgeva Jõulujooksu võitsid Janar Juhkov ja Ingrid Riipus

Kolmandal advendil startis Jõgeva spordikeskuse Virtus eest kuues Jõgeva Jõulujooks. Rajale läks üle 150 jooksja ja kõndija. Sel korral oli kiireim Janar Juhkov. Kaks aastat tagasi sama võistluse võitnud Juhkov läbis raja tulemusega 34:51. Teise koha sai uue isikliku rekordiga 35:45 Revo Lumpre ning kolmanda koha Martin Tarkpea (35:51). Naistest võitis Ingrid Riipus (41:00), kellele järgnesid Lisett Alt (42:53) ja Eve Kitvel (43:56). Kõiki Jõgeva Jõulujooksu tulemusi näeb Marathon100 andmebaasist.

Jõulujooksu 10kilomeerine rada kulges mööda Jõgeva valla kõvakattega tänavaid ning ületas Tartu-Jõgeva maantee. Jõgeva Jõulujooksu korraldas Jõgeva vald ja Jõgeva spordikeskus koostöös vabatahtlike, sponsorite ning toetajatega.

Jõgeva Spordikeskus tänab kõiki Jõgeva Jõulujooksu osalejaid, toetajaid ja abilisi! Eriline tänu AS Sangaste Linnas ja Heleni helbed, AS Scanola Baltic ja Olivia, Elika Kiis ja Elika Koogikoda, Riho Seppet ja Semako Romulad OÜ, Silver Kattel ja Stroman OÜ Jõgeva esindus, Raul Taul ja Valmeco AS, Joulupuud.ee ja OÜ Artiston, Jõgeva politsei, Maanteeamet Sven Nuudi ja Virtuse kohvik, Marjo Hõim, Sulev Jürgenson, Aimur Säärits ja Kaily Moones!

Jõgeva Jõulujooksu 2020 võtame kokku kõige suurema tänuga meie vabatahtlikele: Martin, Kirill, Anna-Liisa, Elisabet, Lola, Inna, Tiina, Kaily, Marjo, Valdo, Alari, Jõulumees Kristjan, Andres, Leho ja Sulevi tiim! Suur, suur tänu ja kummardus Teile!