Majandusosakond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vastuvõtuajad

juhataja

Tõnu Uuna

776 6540; 5342 4553

tonu.uuna@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

ehituse peaspetsialist

Andres Haagen

776 2452; 516 5337

andres.haagen@jogeva.ee

T ja N
13.00-16.00

ehitusspetsialist

Olev Teder

511 6183

olev.teder@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

vanemmaakorraldaja

Ülle Soodla

776 2907; 527 6868

ylle.soodla@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

maakorraldaja

Jakob Kuld

776 6579

jakob.kuld@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

keskkonnaspetsialist

Taimi Eesmäe

776 6509; 5336 6520

taimi.eesmae@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

teede peaspetsialist

Kaiu Kasela

776 6544

kaiu.kasela@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

väärteomenetleja

Ivo Ploom

5376 9776

ivo.ploom@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

majandushaldur
(Jõgeva linn)

Anne Sommer

776 6544

anne.sommer@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

majandushaldur
(Jõgeva vald)

Toomas Sepp

776 6578; 5866 2210

toomas.sepp@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

haljastusspetsialist

Taivo Paeveer

776 6544; 5345 4917

taivo.paeveer@jogeva.ee

T 9.00-12.00;
N 13.00-16.00

 

Arengu- ja planeeringuosakond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

juhataja

Triin Pärsim

776 6536; 5450 1711

triin.parsim@jogeva.ee

 

arenduse peaspetsialist

Erki Teder

776 6508; 528 3184

erki.teder@jogeva.ee

 

arendus- ja
ettevõtlusspetsialist

Reelika Kivimurd

776 2447; 5367 7711

reelika.kivimurd@jogeva.ee

 

vallaarhitekt

Anne Örd

776 6535

anne.ord@jogeva.ee

 

GIS-spetsialist

Priit Kalme

776 2448

priit.kalme@jogeva.ee

 

IT-spetsialist

Veigo Mandre

776 6507; 520 8545

veigo.mandre@jogeva.ee

 

hankespetsialist

Janis Käär

776 6544

janis.kaar@jogeva.ee

 

Tööaeg

Jõgeva Vallavalitsus (Suur 5)

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 15.45
lõuna  12.00 - 12.45
Sotsiaalosakond (Piiri 4, 3. korrus) ja teenuskeskused

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 14.30
lõuna  12.00 - 12.30
 
riiklike pühade eel on tööpäev lühendatud