Majandus- ja arendusosakond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

juhataja

Triin Pärsim

776 6536;
5450 1711

triin.parsim@jogeva.ee

 

maastikuarhitekt

 

 

 

 
vallaarhitekt

Peep Männiksaar

5346 7776 peep.manniksaar@jogeva.ee  

arenduse peaspetsialist

Erki Teder

776 6508;
528 3184

erki.teder@jogeva.ee

 

teede peaspetsialist

Joosep Kaur

5345 6062

joosep.kaur@jogeva.ee

 

ehituse peaspetsialist

Andres Haagen

776 2452;
516 5337

andres.haagen@jogeva.ee

T ja N 13-16

ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

 

5304 7350

ragnar.joosep@jogeva.ee

E 9-12;
K 12-15

ehitusspetsialist

Kuldar Lõhmus

776 6574

kuldar.lohmus@jogeva.ee

T 9-12;
N 13-16

hankespetsialist

Janis Käär

776 6576

janis.kaar@jogeva.ee

 
maakorraldaja

Ülle Soodla

776 2907

ylle.soodla@jogeva.ee

T 9-12;
N 13-16

GIS-spetsialist

Priit Kalme

776 2448

priit.kalme@jogeva.ee

 

keskkonnaspetsialist

Taimi Eesmäe

776 6509;
5336 6520

taimi.eesmae@jogeva.ee

T 9-12;
N 13-16

väärteomenetleja

Eduard Onopa

5376 9776

eduard.onopa@jogeva.ee

 

majandushaldur
(Jõgeva linn)

Anne Sommer

5333 7116

anne.sommer@jogeva.ee

E 9-12;
N 13-16

majandushaldur
(Jõgeva vald)

Toomas Sepp

776 6578;
5866 2210

toomas.sepp@jogeva.ee

T ja N 9-12

 

Tööaeg

Jõgeva Vallavalitsus (Suur 5)

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 15.45
lõuna  12.00 - 12.45
Sotsiaalosakond (Piiri 4, 3. korrus) ja teenuskeskused

E-N        8.00 - 17.00
R            8.00 - 14.30
lõuna  12.00 - 12.30
 
riiklike pühade eel on tööpäev lühendatud