Spordikalender

« Tagasi

Jõgeva jõulujooksu võitsid Aleksandr Kuleshov ja Ingrid Riipus

12. detsembril startis spordihoone Virtus eest järjekordne Jõgeva jõulujooks. Meeleolukas üritus toimub traditsiooniliselt kolmandal advendil ja on kujunenud üleriigilise jõulurahu väljakuulutamise üheks sportlikuks avaürituseks.
Vaatamata hommikusele lörtsisajule oli starti tulnud üle 80 võistleja, kes ei peljanud rasketes tingimustes 10 kilomeetri läbimist joostes või kõndides.
Vendade Ahti Nuga (lõpuaeg 0:37:49) ja Silver Nuga (0:38:27,2) ees võttis sel aastal üldvõidu nimekas jooksja Aleksander Kuleshov (0:36:58,8) Treeningpartner Sportland jooksutiimist. Naistest oli vaieldamatult kiireim Ingrid Riipus SK ProRunnerist (aeg 0:44:06,9), kes edestas Sille Kaljuranda (0:48,12,5) ja Pille Visserit (0:49,26,9).
Nagu tavaks, antakse välja ka eripreemiad jõuluteemaliste kostüümide eest. Sel aastal lausa kolm, sest žürii ei suutnud parimat valida. Kaunima kostüümi auhinnad viisid koju Tiiu Müüsepp (Tartu Kevek), Tiina Bogdanov (Mõigu Pekk) ja Gete Nöps (Mõigu Pekk).
Tänavune jõulujooks toimus Jõgeva valla, Jõgeva Spordikeskuse ja Jõgeva Valla Spordikooli koostöös, kuid ilma abijõuta ei toimu ükski suurem üritus.
Täname kõiki, kes appi tulid: Särka Sport OÜ ja Aimur Säärits, Sangaste Linnas AS, Heleni helbed ja pudrud, Pille ja Viive, AS Scanola Baltic, Olivia ja Janne Birk, Elika Koogikoda ja Elika Kiis, Semako Romulad OÜ ja Riho Seppet, Stroman OÜ Jõgeva esindus ja Silver Kattel, Valmeco AS ja Raul Taul ja Espak Jõgeva, Karu Ait OÜ ja Evert Kapp, Salvest AS ja Geidi Alev, Ramudden OÜ ja Helerin Võso, Eesti Taimekasvatuse Instituut, Jõgeva Pizzakiosk, Sulev Jürgenson, Maanteeamet, Sven Nuudi ja Virtuse kohvik, Antrotsenter OÜ ja Urmas Paejärv, Raul Soodla, vabatahtlikud ja osalejad!
 
Sportlikke ja meeleolukaid jõulujooksu pilte tegi Taavi Nagel: GALERII