« Tagasi

Argo Aadli saab pühapäeval kätte Oskar Lutsu huumoripreemia

Sel pühapäeval, 5. juulil, saab teoks meie kandi huumorisõprade kauaoodatud kohtumine Tallinna Linnateatri näitleja Argo Aadliga. Otsuse selle kohta, et temast saab Oskar Lutsu huumoripreemia 32. laureaat, tegi žürii juba veebruaris, ent preemia üleandmine lükkus eriolukorra tõttu edasi. Nüüd, mil rahvakogunemistele seatud piirangud leevenenud, saab preemia armastatud näitlejale lõpuks üle antud. Pidulik, aga üksiti lõbus sündmus algab kell 14 Palamuse laululaval.

Oskar Lutsu huumoripreemiat annab välja Jõgeva valla asutus Palamuse Kultuur koostöös Jõgeva vallavalitsusega. Laureaadile üle antav summa koguneb suuresti huumorisõprade – üksikisikute ja asutuste-ettevõtete – annetustest. Tuuluta Sinagi oma rahakotti ja aita kaasa, et preemiasumma saaks laureaadi vääriline! Annetused on oodatud hiljemalt 3. juuliks Jõgeva vallavalitsuse arveldusarvele EE412200001120155067 (Swedbank) või EE861010102021814008 (SEB Pank). Ülekande tegemisel lisada selgitusse märksõna „Huumoripreemia".

Tänavune huumoripreemia laureaat Argo Aadli on pärit Kundast, lõpetanud 2002. aastal Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli ning loonud rohkesti sisukaid lavarolle nii koduteatris kui ka väljaspool seda. Huumorisõpru on ta rõõmustanud eelkõige miilitsamees Jüri Kessnerina teleseriaalis „ENSV" ning Kokaviidika küla rahvatantsuhuvilise postiljoni Herbert Vinguna.

Kõik huumorisõbrad on oodatud preemia üleandmisele! Sama päeva õhtul kell 19 saab aga Palamuse laululaval vaadata teatri Kilk kontsertetendust „Agulihärrad", milles teeb peale Argo Aadli kaasa Indrek Ojari.