« Tagasi

30. septembril ei saa abivahendeid osta ega üürida riigipoolse soodustusega

Sotsiaalkindlustusamet annab teada, et kolmapäeval, 30. septembril ei saa abivahendeid osta ega üürida riigipoolse soodustusega. Sotsiaalkindlustusamet arendab oma abivahendite e-teenust, et see õige pea kasutusele võtta. Tehingute tegemine ongi 30. septembril piiratud seetõttu, et amet saaks sel päeval ettevõtetelt tehingute info kokku koguda ja selle uude süsteemi üle kanda.

Piiratud võimalused abivahendeid soetada ja üürida võivad tekitada ebamugavusi, mille pärast Sotsiaalkindlustusamet palub ette vabandust. Samas soovitab amet kõigil abivahendeid vajavatel inimestel oma 30. septembrile planeeritud ostud ja muud tehingud mõnele eelnevale või järgnevale päevale lükata. Kui kellelgi on selleks päevaks abivahendi müüjaga kokku lepitud nõustava sisuga visiit, siis seda ära jätma ei pea. Kui kohtumise aega on vaja muuta, võtab ettevõtte spetsialist inimesega ühendust.

Loodetavasti kompenseerib lihtsa ja mugava e-teenuse kasutamise võimalus tulevikus ühe päeva ebamugavused.

Lisainfo:

Kaili Uusmaa, sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht, kaili.uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee, 508 7370

Triin Teresa Veensalu, sotsiaalkindlustusameti teenuste osakonna äriteenuste nõunik, triin.teresa.veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee, 5301 6998