« Tagasi

SEB hakkab Jõgevamaal pakkuma vaid digitaalset pangateenust

SEB sulgeb 18. juunil Jõgeva kontori ning jätkab klientide teenindamist digitaalsete kanalite vahendusel.

„Jõgeva kontor sai avatud ajal, kui praktiliselt ühtegi pangatoimingut polnud võimalik teha väljaspool pangakontorit. Teenuste digitaliseerimine on jõudnud tänaseks aga niikaugele, et valdav osa teenuseid on klientidele kättesaadavad ilma pangakontori abita. Täna saab klient oma pangakaardi kätte posti teel, teeb maksed internetipangas või mobiilis, sularahatehingud pangaautomaadis, küsib laenu- ja investeerimisnõu videonõustamise vahendusel, pöördub küsimustega ja lahendab võimalikud probleemid meie klienditoega telefoni teel. Pärast hoolikat kaalumist otsustasime Jõgeva kontori sulgeda, sest alternatiivsed lahendused pangateenuste tarbimiseks on muutunud üha populaarsemateks. Kõigile Jõgeva kontori töötajatele pakume võimaluse jätkata tööd SEB-s," selgitas SEB kontorivõrgu juht Indrek Lass.

SEB-l on täna Jõgeval kaks sularahaautomaati, kontori juures sisse- ja väljamakseautomaat ning Rimi poes väljamakseautomaat. Kontoris olev sularahaautomaat jääb klientidele kasutamiseks septembrini, seejärel paigaldame selle ümber Jõgeva Selverisse. Lähim kontor Jõgevamaale on Tartu kontor aadressil Ülikooli 2, avatud tööpäeviti 9-17.

Kõikide SEB pangakontorite ja sularahaautomaatide loetelu koos kontaktandmete ning lahtiolekuaegadega on ära toodud aadressil www.seb.ee/asukohad.