« Tagasi

Täna peeti Jõgeva valla spordihoone sarikapidu

Täna keskpäeval toimus Jõgeva valla spordihoone sarikapidu ning hoone katuselt toodi alla pärg. Pärja võtsid ühiselt maha Jõgeva vallavolikogu esimees Priit Põdra, vallavanem Angela Saksing, abivallavanem Viktor Svjatõšev, Jõgeva Spordikeskuse juhataja Hanno Koll, arhitekt Kalle Vellevoog, sisearhitekt Tiiu Truus, objekti projektijuht Inna Paulus ning KRC Ehituse juhatuse liikmed Siim Kroodo ja Taavi Sinijärv. 

Vallavanem Angela Saksing sõnas, et selle aasta märksõna on: „Jõgeva ehitab!". „Meie piirkonnas  toimub mitmel pool ehitustegevus: paigaldatakse nurgakive ning peetakse sarikapidusid. Spordihoone näol on tegemist Jõgeva valla sajandi ehitisega. Siin saavad olema ideaalsed sportimistingimused õpilastele, klubidele, sportlastele ja harrastajatele ning suurepärased võimalused võistluste korraldamiseks," lausus Saksing. 

KRC Ehituse esindaja Taavi Sinijärv ütles, et arhitekt on neile esitanud väljakutset pakkuva ülesande. „Spordihoone ehitamisel kasutame nii pikki liimpuittalasid, milliseid ei ole Eestis seni kuhugi paigaldatud. Meie tublid insenerid on selle ülesande oskuslikult lahendanud," märkis Sinijärv. Ta lisas, et Jõgeva saab endale väärika, kaasaegse ning mugava spordihoone. 

Jõgeva uue spordihoone ehitusleping sai allkirjastatud möödunud aasta 28. septembril. Hanke võitis konkursi korras OÜ KRC Ehitus. Ehitusjärelevalvet teostab OÜ Telora. Spordihoone projekteeris OÜ JVR Arhitektuuribüroo arhitekt Kalle Vellevoog ja selles saab olema pinda 4845 m2. Uksed avatakse treeninguteks järgmise aasta kevadel.