« Tagasi

Vallavalitsus annab enampakkumisel kasutusse Sadalas asuvad äriruumid

Vallavalitsus korraldab avaliku kirjaliku enampakkumise Sadala alevikus Suur tn 10//Teenindushoone teise korruse äriruumide nr 46 (pindala 17,2 m2) ja 47 (pindala 15,9 m2) kasutusse andmiseks kolmeks aastaks äritegevuseks.  

Kirjalik pakkumine esitada hiljemalt 30. jaanuaril 2023 kella 9.00-ks kinnises ümbrikus, millele on märgitud „Sadala alevik Suur tn 10//Teenindushoone äriruumid" ja soovitud äriruumi number, Jõgeva Vallavalitsuse kantseleisse aadressil Suur tn 5, Jõgeva linn või digitaalselt allkirjastatuna meilile vallavara@jogeva.ee. Ühes ümbrikus võib olla üks pakkumine.
 
Kirjalik pakkumine peab sisaldama pakkuja nime ja kontaktandmeid, pakkumise summat sõnade ja numbritega, pakkumise kuupäeva ja esitaja allkirja.
 
Ruumide kasutusse andmise pakkumise alghind on 2,50 eurot ühe ruutmeetri eest kuus. Osavõtutasu ja tagatisraha ei määrata.
 
Pakkumiste avamine toimub 30. jaanuaril 2023 kell 9.05 Jõgeva Vallavalitsuses, aadressil  Suur tn 5, Jõgeva linn. Pakkujatel on õigus osaleda pakkumiste avamisel.