« Tagasi

Jõgeva vallavalitsus tunnustas tublisid sportlasi

17. jaanuari õhtul toimus Jõgeva kultuurikeskuses kultuuri- ja spordivaldkonna tänuõhtu. Jõgeva vallavanem Aare Olgo tunnustas sportlasi, kes on saavutanud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel või Eesti meistrivõistlustel 1.–3. koha.

Ülo Kuusk – Eesti meistrivõistlused sangpommispordi kahevõistluses 3. koht; Eesti meistrivõistlused seenioridele vasaraheites 3. koht; maailmameistrivõistlused Serbias kahevõistluses 2. koht, tõukamises 2. koht, rebimises 2. koht;

Kert Ustav – Eesti meistrivõistlused üksiktõstetes ja võistkondlikud meistrivõistlused üksiktõstes kuni 96 kg 1. koht;

Rasmus Klaos – Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, rannafitnessi juuniorite kategoorias 1. koht ja rannafitnessi meeste kategoorias 2. koht;

Hillar Vaino – Eesti meistrivõistlused kergejõustikus veteranidele odaviskes 1. koht;

Gerli Sein – Ubajärve Rännak 2019 / Eesti meistrivõistlused kestvusratsutamises noorteklassis 122 km distantsil 2. koht, Eesti meistrivõistlused kestvusratsutamises seenioritele ja juunioritele Kõrvemaal 86 km distantsil 3. koht;

Andres Metjer – Eesti meistrivõistlused sangpommispordi kahevõistluses kuni 95 kg 1. koht ja 3x3 min teatevõistluse 1. koht;

Heino-Valdu Põldoja – Eesti meistrivõistlused kergejõustikus veteranidele 800 m jooksus 2. koht ja Eesti meistrivõistlused sangpommispordi kahevõistluses 2. koht;

Janmar Reiljan – Eesti meistrivõistlused BMX jalgrattakrossis 2. koht;

Maris Kallo – Eesti meistrivõistlused kestvusratsutamises seenioritele ja juunioritele Kõrvemaal 86 km distantsil 2. koht;

Rasmus Randoja – Eesti teatejooksude meistrivõistlused P U16 3x800m teatejooksus 2. koht, Eesti U16 ja U14 vanuseklasside meistrivõistlused P U16 2000m 3. koht;

Rihard Koll – Eesti meistrivõistlused BMX jalgrattakrossis ME 3. koht;

Rene Poll – Eesti meistrivõistlused sangpommispordi kahevõistluses kuni 73 kg 1. koht;

Kärtyn Kaljusalu – Eesti meistrivõistlused 400 meetri tõkkejooksus 3. koht;

Raiko Saar – Eesti meistrivõistlused BMX jalgrattakrossis M18 3. koht;

Randar Saar – Eesti meistrivõistlused BMX jalgrattakrossis ME 2. koht;

Tave Allik – 2019. aasta Eesti meistrivõistlused sangpommispordi kahevõistluses kuni 78 kg 3. koht;

Jõgeva Kabeklubi – Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100-r kabes 3. koht;

Merilii Jalg – U19 Eesti meistrivõistlused 64-r kabes 1. koht, U20 Euroopa meistrivõistlused 64-r kiirkabes 2. koht ja Eesti meistrivõistlused brasiilia kabes 2. koht;

Triinu Jalg – U19 Eesti meistrivõistlused 64-r kabes 2. koht;

Ander Järv – Eesti meistrivõistlused sumos U16 2. koht ja U18 2. koht, sumo Euroopa meistrivõistlused 2. koht;

Tanel Tõnts – Eesti noorte meistrivõistlused vibuspordis plokkvibu kadetid 2. koht, Eesti meistrivõistlused vibujahis plokkvibu lapsed/ poisid (CMFU) 1. koht;

Karl-Matthias Pau – Eesti noorte meistrivõistlused vibuspordis plokkvibu noored poisid 1. koht;

Annaliisa Tamme – Eesti noorte meistrivõistlused vibuspordis pikkvibu noored tüdrukud 2. koht;

Tiina Laurisson – Eesti maastikulaskmise meistrivõistlused pikkvibu veteranid naised (VBLB) 1. koht ja Eesti meistrivõistlused vibujahis pikkvibu veteranid naised (VBLB) 1. koht;

Hanna-Liisa Kallas – Eesti meistrivõistlused vibujahis pikkvibu juuniorid neiud (JFLB) 1. koht;

Heiki Päärand – Eesti meistrivõistlused vibujahis pikkvibu juuniorid noormehed (JMLB) 1. koht;

Mattias Säärits – Eesti meistrivõistlused rannamaadluses 2. koht;

Kätri-Avelin Säärits – Eesti meistrivõistlused rannamaadluses 2. koht;

Kärol Tamson – Eesti noorte meistrivõistlused sumos 1. koht ja Euroopa noorte meistrivõistlused sumos U-14  2. koht;

Uno Plakk – Eesti meistrivõistlused brasiilia kabes 2. koht.