Ehituse ja planeerimise hanketeated

Lasteaia Karikakar hoone välisfassaadi viimistlus

Jõgeva Vallavalitsus kuulutas välja alla lihthanke piirmäära jääva hanke "Lasteaia Karikakar hoone välisfassaadi viimistlus".

Tellija eesmärgiks on lasteaia „Karikakar" hoone, Pae tn.2, Jõgeva linn välisseinte puhastamine (ettevalmistamine värvimiseks) ja värvimine ning liimpuittalade ja postide puhastamine vanast värvist ning ülevärvimine, mis pikendab hoone konstruktsioonide eluiga ja parandab hoone esteetilist ning arhitektuurset väljanägemist vastavalt hankedokumentidele ja töövõtja esitatud pakkumusele.

Hinnapakkumus esitada hiljemalt 6. märts 2020. a kell 11.00 e-postiga aadressil: info@jogeva.ee märksõnaga „Lasteaia Karikakar hoone välisfassaadi viimistlus". 

Täpsem informatsioon hanke kohta manuses olevates hankedokumentides.

 


Hanked

23.04.19

Täpsemat infot Jõgeva Vallavalitsuse algatatud ja läbiviidud lihthanke piirmäära ületavate hangete kohta saad riigihangete registrist: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/. Sisesta hanke otsingus väljal hankija – Jõgeva Vallavalitsus. Teised väljad võid täita vastavalt vajadusele.

Jõgeva valla veebilehelt leiad hanketeateid kahest kohast. Ehituse ja planeerimisega seonduvad hanketeated leiad Ehitus ja planeerimine valdkonna Hanked lehelt. Kõik hanketeated koos leiad Juhtimine > Hanked lehelt. Täitmisel ja täidetud hankeid näed Hanketeadete arhiiv lehelt. Lisaks võid tellida hangeteadete kohta ka RSS infovoo.

Toimetaja: JANIS KÄÄR

2019. aasta hankeplaan

3.12.19
Toimetaja: JANIS KÄÄR