« Назад

Kolmandal advendil stardib Jõgeva Jõulujooks

Pühapäeval, 13. detsembril kell 12 stardib Jõgeva spordikeskuse Virtus eest kuues Jõgeva Jõulujooks.

Jõulujooksu 10kilomeerine rada kulgeb mööda Jõgeva valla kõvakattega tänavaid ning ületab Tartu-Jõgeva maantee. Distantsi on võimalik läbida joostes või kõndides. Rajal on kaks joogipunkti, kus pakutakse vett ning spordijooki. Rada on kogu ulatuses tähistatud, olulistes kohtades on rajal suunajad, kelle märguandeid peavad osalejad ohutuse tagamiseks täitma.

Osaleda võivad kõik jooksu- ja tervisespordihuvilised, kes on piisavalt treenitud distantsi läbimiseks ning hindavad liikumist värskes õhus. Jõgeva Jõulujooksul on elektrooniline ajavõtt – aega võetakse kiibiga. Number tuleb kinnitada rinnale ja see peab olema nähtav kogu võistluse vältel stardist finišijoone ületamiseni.

Võistluspäeval toimub registreerimine stardi-finišipaigas kella 10.30ni. Võistluspäeval ümberregistreerimist ei toimu. Stardinumbrite väljastamine toimub võistluspäeval Virtuse spordikeskuses kella 10.00–11.50.

Osavõtutasu on 10. detsembrini 10 eurot ning võistluspäeval 15 eurot. Osavõtumaks tuleb tasuda Jõgeva Vallavalitsuse SEB panga arveldusarvele. Pärast osavõtutasude laekumist lisatakse osalejad stardiprotokolli kolme tööpäeva jooksul. REGISTREERIMA JA MAKSMA

Kõiki jooksu ja kõnni lõpetajaid ootab finišis soe supp ning medal! Autasustatakse kolme paremat meest ja naist. Lisaks autasustatakse jooksu vanuseklasside esikolmikuid.

Jõgeva Jõulujooksu korraldavad Jõgeva vald ja Jõgeva spordikeskus koostöös vabatahtlike, sponsorite ning toetajatega.

Jõgeva jõulujooksu juhend