« Назад

Vallavanem õnnitles juunioride MM-ilt hõbeda toonud Rasmus Klaost

19-aastane Jõgeva noormees Rasmus Klaos tuli poolteist nädalat tagasi Rumeenias toimunud kulturismi ja fitnessi maailmameistrivõistlustel juunioride vanuseklassis hõbemedalile. Ala, mida ta viljeleb, on rannafitness. Eile õnnitles vallavanem Tiit Lääne noort sportlast ja andis talle üle valla meened.

Vallavanema kabinetis toimunud jutuajamisel rääkis Rasmus Klaos vallavanemale ja vallavalitsuse sporditöö peaspetsialistile Kaily Moonesele palju põnevat oma spordialast, mis nõuab väga suurt pühendumist ja enesedistsipliini. Sellest jääb väheks, kui sportlane üksnes trenni teeb, ülitäpselt peavad paigas olema ka toitumine ja unerežiim.

Rasmus Klaose treeneriks on Ailer Mõtsar. Samas teeb Rasmus ka ise treeneritööd Aileri juhitavas Jõu ja Tervise Seltsis. Rasmuse maailmameistrivõistlustel käiku, samuti hiljutist Euroopa meistrivõistlustel käiku toetas ka Jõgeva vald. Kuna Rasmus on endale spordis väga kõrged eesmärgid seadnud, on vallavalitsusel ka tulevikus kindlasti põhjust tema tegemistel silma peal hoida ja neid toetada.