« Tagasi

Jõgeva vald tuli omavalitsuste suvemängudel viiendaks

Jõgeva vald saavutas 45. Eesti omavalitsuste suvemängudel, mis toimusid 22. ja 23. augustil Paides, suurte valdade arvestuses 5. koha.

Korraldajate sõnul oli seekord tegemist ühtede võimsamate suvemängudega nii osalejate arvu kui ka tulemuste põhjal.  Mõõtu võtsid nii mitmedki tipptegijad ja purustati rekordeid. Seda enam on põhjust uhkust tunda meie valla väga kõrge koha üle.

Jõgeva vald tegi kaasa kümnel alal: kergejõustikus, mälumängus, kettagolfis, köieveos, jalgrattakrossis, meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, tennises, petankis ja juhtide võistlusel, kus valla au oli kaitsmas vallavanem Tiit Lääne.

Kuldmedali saavutas Hillar Vaino odaviskes tulemusega 50,54 meetrit ning kettagolfis tegi Rome-Andro Moora kullaväärse tulemuse. Rasmus Randoja tõi koju kaks hõbemedalit: 1500m (aeg 4.28,14) ja 3000m (10.25,37) jooksus. Hardi Perk tõukas kuuli 11,11 meetrit ning sai tasuks pronksmedali. Väga tubli pronksikoha saavutasid ka tennisistid Kuldar Lääne, Nelli Sepp ja Kalmer Lain.

Napilt jäädi medalist ilma köieveos (Aimar Allingu, Rain Vaikmäe, Guldar Malm, Toomas Olgo, Mattias Viljamaa, Tõnis Metjer, Hardi Perk) ja mälumängus. Mälumängus jäi meie võistkonda medalikohast lahutama vaid üks punkt.  Kergejõustikus saavutasid 4. koha Marii Maria Alund kettaheites ja Liisbeth Kallis kaugushüppes.

Jõgeva vald tänab kõiki mängudest osa võtnud sportlasi ja nende treenereid! Sportlikku vaimu ja jõudu edasi treenimisel, sest uued mängud pole enam mägede taga!