Allkirjastati Jõgeva Kesk tänava üleandmise ja vastuvõtmise akt

Neljapäeval, 31. oktoobril vaatasid Jõgeva vallavalitsuse, ehitaja ning omanikujärelevalve esindajad üle Kesk tänava I etapi rekonstrueerimistööd ning ehitaja andis objekti vallavalitsusele üle. Liiklejatele on teelõik olnud avatud juba möödunud reede õhtust. Põhitööd valmisid enne ettenähtud tähtaega. Kevadesse jäävad veel haljastustööd ning teekatte markeeringud.
Kesk tänava ümberehitamist teostanud ettevõtte Nordpont OÜ projektijuht Kristian Pärtma sõnas, et tööd kulgesid plaanipäraselt ning suuri üllatusi ette ei tulnud. Teelõik valmis enne külmade ja lume tulekut ning ka õhutemperatuur on olnud stabiilne.
Lisaks sõiduteele on uue katte saanud kõnniteed ning paigaldatud on neli uut pinki koos prügikastiga. Raudteega paralleelselt asetsev parkla mahutab varasemast rohkem autosid. Lisandunud on kaks parkimiskohta veoautodele. Turvalisemaks on muudetud Kesk tänava ning viadukti all kulgeva Liivoja-Viadukti tee ristmik.
„Rekonstrueeritud tänavat oli hea tunne vastu võtta, sest korda on saanud oluline teelõik, mis on justkui linna visiitkaart," sõnas Jõgeva abivallavanem Mati Kepp. Kesk tänava rekonstrueerimine läks maksma 600 tuhat eurot. Rekonstrueeritud Kesk tänava teelõik kulgeb 600 meetri ulatuses Aia tänavast kuni Tähe tänava ristmikuni.

Kesk tänava üleandmise ja vastuvõtmise akti allkirjastasid Jõgeva abivallavanem Mati Kepp, Nordpont OÜ projektijuht Kristian Pärtma ja omanikujärelevalvet teinud Oleg Lužetski.