« Tagasi

Jõgeva vallavalitsus võõrandab avalikul kirjalikul enampakkumisel Aia 4 elamu koos garaažiga

Jõgeva vallavalitsus võõrandab avalikul kirjalikul enampakkumisel 25. septembril 2019 Jõgeva vallale kuuluva Aia 4 kinnistu Jõgeva kesklinnas (registriosa number 2936035, katastritunnus 24701:001:0319, pindala 1236 m²).

Kinnistul paikneb 1958. aastal ehitatud kahekorruseline elamu, mis oli aastaid Kaitseliidu kasutuses ning 1970. aastal ehitatud viiekohaline garaaž.

Aia 4 hoone on telliskonstruktsioonist ja eterniitkatusega. Majas on tsentraalne vee- ja kanalisatsioonühendus, kaugküte ning elektriühendus. Tehnovõrgud on amortiseerunud. Hoone on täiskeldriga, keldrikorrusele on pääs nii hoone üldtrepikojast kui maja tagant eraldi sissepääsust. Põhikorruse trepikotta on pääs nii hoone esiküljelt Sauna tänavalt kui ka hoovi poolt. Hoone välised konstruktsioonid on rahuldavas seisukorras. Siseviimistlus on osaliselt rahuldavas seisukorras, kuid amortiseerunud ning hoone kasutuselevõtuks vajab kogu viimistlus uuendamist.

Kogu hoone suletud netopindala (esimene ja teine korrus kokku) on 418 m2, lisandub keldrikorruse pindala.

Kahekorruselise elamuna arvel oleva hoone võiks kasutust leida nii korterelamuna kui ka äri- ja eluhoonena. Kinnistu ümber on aed.

Garaaž on ehitatud 1970. aastal tuhaplokk-konstruktsioonist eterniitkatusega. Tegemist on viiekohalise garaažiga, mis on eraldatud ühe vaheseinaga. Hoone konstruktsioonid on rahuldavas seisukorras, põrandad betoneeritud. Garaažil on lukustatavad puituksed. Hoones on olemas elektriühendus. Garaažide suletud netopindala on 106 m2.

Tulenevalt heast asukohast Jõgeva kesklinnas sobib garaaž ka laopinnaks.

Täiendav informatsioon Anne Sommer, tel. 5333 7116, 776 6544, anne.sommer@jogeva.ee

GALERII