« Tagasi

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kutsub märkama ja tunnustama maakonna tublisid inimesi

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse eestvedamisel taastatakse sel aastal Jõgeva maakonnas teenetemärkide andmine. Kuigi traditsiooniliselt antakse autasud üle Eesti Vabariigi aastapäeval, siis taasiseseisvumise 30. aastapäeva eel on õige aeg märgata ja tunnustada neid inimesi, kes on panustanud oma tegemistega Jõgevamaa arengusse.

Haldusreformiga kaasnenud maavalitsuste kaotamisega on mitmetes maakondades, sealhulgas Jõgeva maakonnas ära jäänud ka maakonna kõrgemate autasude andmine.

Jõgevamaa vapimärk antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud eriliste teenete ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks. Üldjuhul antakse Jõgevamaa vapimärk elutöö eest.

Jõgevamaa kuldrist antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud eriliste teenete ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks.

Jõgevamaa hõberist antakse isikule Jõgeva maakonnale osutatud teenete ja saavutuste tunnustamiseks või Jõgeva maakonna jaoks olulise saavutuse tunnustamiseks.

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kutsub üles märkama ja tunnustama meie maakonna tublisid ja tegusaid inimesi ning esitama neid Jõgeva maakonna kõrgemate autasude kandidaatideks. Taotlused esitada vabas vormis Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusele hiljemalt 15. juuliks e-posti aadressil arendus@jaek.ee või saata aadressil Aia tn 1, Jõgeva. Pidulik õhtu teenetemärkide üleandmiseks toimub 19. augustil Jõgeva Kultuurikeskuses.

JAEK

Fotol Jõgevamaa kuldrist.