« Tagasi

Kolmandal advendil stardib Jõgeva jõulujooks

Jõgeva jõulujooks stardib pühapäeval, 12. detsembril kell 12 spordimaja Virtus (Aia 40, Jõgeva linn) eest.
Osalejad on oodatud starti jõuluteemalistes kostüümides. Parim kostüüm toob auhinna!
 
Jooksudistantsi pikkus on 10 km. Rada on kogu ulatuses tähistatud, olulistes pöördekohtades on rajal suunajad. Rada kulgeb mööda Jõgeva valla kõvakattega tänavaid ning ületab Tartu-Jõgeva maanteed. Distantsi on võimalik läbida ka kõndides, kõnnikeppidega või ilma.
 
Rajal on kaks joogipunkti, kus pakutakse vett ning spordijooki. Start, finiš ning võistluskeskus asub spordimaja Virtus ees. Võistluskeskus avatakse kell 10. Finiš suletakse kell 14.
 
Osaleda võivad kõik jooksuhuvilised, kes on piisavalt treenitud antud distantsi läbimiseks. Osavõtt toimub omal riisikol (alaealiste puhul lapsevanema või treeneri nõusolekul). Võistlusele on lubatud üksnes COVID-19 vaktsineerimise või COVID-19 läbipõdemise tõendiga va alla 18-aastased ja erivajadusega isikuid (kui mittevaktsineerimine on põhjendatud). Haigena jää koju!
Aega võetakse kiibiga. Number tuleb kinnitada rinnale ja number peab olema nähtav kogu võistluse vältel stardist finišijoone ületamiseni.
 
Jooksule/kepikõnnile/kõnnile eelregistreerimine toimub 10. detsembrini 2021. Ümberregistreerimine toimub 10. detsembrini 2021 ning selleks tuleb saata e-mail aadressil priit@jogevasport.ee.
 

Jõulujooksu osalustasu 10 eurot saab maksta panga otselingi abil pärast registreerimist. Võistluspäeval on osalustasu 15 eurot.