Palamuse asus valla sügiskeskuse rolli täitma

Eile õhtul algas kalendrisügis ja Palamuse asus taas Jõgeva valla sügiskeskuse rolli täitma. Seoses sellega andis suvekeskuse Kuremaa esindaja, Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskuse juhatuse liige Tiina Tegelmann valla aastaajakeskuste tunnusmeene üle Palamuse Kultuuri juhatajale Ehtel Valgule. Tseremoonia toimus Palamuse kultuurikeskuses enne vokaalansambli Greip meeleolukat kontserti.
„Tänan kõiki, kes käisid suvekeskuse üritustest osa saamas, samuti neid, kes meie ettevõtmisi toetasid. Oma panuse andis ka suvi ise oma erakordse soojusega," sõnas Tiina Tegelmann klaastaiest üle andes. Ehtel Valk kutsus aga kõiki sügiskeskuse üritustele: programm avalikustatakse peagi. Juba praegu on aga käimas virtuaalne nunnunäitus. Esimestel aastatel kuulutati sügiskeskus ju avatuks suure Paunvere väljanäituse ajal, ent nagu mullugi, jäi väljanäitus tänavu pidamata. Seekord otsustati aga korraldada Palamuse Kultuuri Facebooki lehel virtuaalne nunnunäitus. Saadetud piltide hulgast saab oma lemmikut valida homseni (kella 15-ni).
Jõgeva vallavalitsuse poolt tõid rahvale tervitusi abivallavanemad Angela Saksing ja Viktor Svjatõšev. „Loodan, et sügiskeskus toob meie ellu värvikirevust, nagu sügis ise, ning uuenduslikke ideid," ütles Viktor Svjatõšev.