« Tagasi

Sotsiaalosakond saab tulevikus Suur tn 5 majja uued ruumid

Jõgeva vallavolikogu esimees Aivar Kokk, vallavolikogu aseesimees Andrei Fedossovski, vallavolikogu sotsiaal- ja tervisearenduskomisjoni esimees Tiina Teppan, volikogu eelarvekomisjoni esimees Raivo Põldaru, vallavanem Tiit Lääne ja abivallavanem Aive Tamm kohtusid täna vallavalitsuse sotsiaalosakonna töötajatega. Osakonna juhataja Aime Meltsas andis neile põhjaliku ülevaate osakonna struktuurist ja igapäevatööst, samuti sellest, mida kahe ja poole aasta jooksul saavutatud. Ta tõi välja ka mõned kitsaskohad

„Käime sel viisil läbi kõik vallavalitsuse osakonnad ja soovime, et ametnikud räägiksid julgelt kõigist probleemidest, mis nende meelest lahendamist vajavad," ütles vallavolikogu esimees Aivar Kokk. Tema sõnul on tulevikus plaanis parandada sotsiaalosakonna töötingimusi sel moel, et osakond kolitakse vallavalitsuse Piiri tn 4 hoonest kesklinna majja (Suur tn 5), kus asuvad vallavalitsuse teisedki osakonnad. Sinna ehitatakse sotsiaalala ametnikele välja uued tööruumid.

Aivar Kokk andis ka teada, et Jõgeva tervisekeskuse projektiga minnakse edasi, ent selle asemel, et renoveerida keskuse tarbeks osa Piiri tn 4 majast, on plaanis hoopis uus hoone rajada.