« Tagasi

Tänasest taastub Jõgeva vallavalitsuse töökorraldus

Esmaspäevast, 18. maist taastub Jõgeva vallavalitsuse tavapärane töökorraldus ja kodanikel on võimalik vallamajas ning Torma ja Palamuse teenuskeskuses teenistujatega kohtuda.

Vallavalitsuse Suur tn 5 ja Piiri tn 4 hoone ning Palamuse ja Torma teenuskeskuse välisuks hoitakse küll endiselt lukus, ent ukselt võib leida kõigi töötajate kontaktid. Kui on vastuvõtu aeg, saab kodanik helistada ametnikule, kellega soovib kohtuda, ning viimane avab talle ukse. Kohtumise saab ka eelnevalt kokku leppida. Vallavalitsuse töötajate kontaktandmed leiab valla kodulehelt. Piiri tn 4 hoones, kus asub sotsiaalosakond, saab toetuste saamiseks vajalikke avaldusi täita ka ukse taga, kuhu on jäetud vajalikud blanketid. Täidetud avalduse saab jätta vastavasse postkasti.

Vallavalitsuse kabinettides on toolid paigutatud nii, et ametnik saab hoida kodanikuga kahemeetrist vahet, võimaldatud on desinfitseerimisvahendid ja maskid. 2+2 reeglit jälgime ka väljaspool maja toimuvatel kohtumistel.

Vallavalitsuse hoonete uksed jäävad suletuks mai lõpuni. Töö edaspidisel korraldamisel võetakse arvesse koroonaviirusega seoses kujunenud olukorda.