« Tagasi

Vallavalitsusele hakkab transporditeenust osutama ATKO Bussiliinid

Valitsus tunnistas oma tänasel istungil Jõgeva vallavalitsusele bussiteenuse tellimise riigihankel edukaks aktsiaseltsi ATKO Bussiliinid pakkumuse ning otsustas sõlmida ettevõttega raamlepingu.

Kasutuses hakkab olema 34- ja 51-kohaline buss, mis on mõeldud vallavalitsuse ja hallatavate asutuste ametnikele, töötajatele, õpilastele, sportlastele, eakatele ja külalistele transporditeenuse osutamiseks.

Kõnealused bussid saavad ka erikujunduse. Praegu on käimas valla bussiootepaviljonidele ning valla kasutuses olevatele sõidukitele kujunduse leidmiseks konkurss. Konkursitööde esitamise tähtaeg on 17. august.

Jõgeva vallavolikogu esimees Aivar Kokk märkis, et läbi viidud hange annab kolm head tulemust. „Esiteks saame soodsa hinna. Teiseks tekib valla asutustel, kultuuritegijatel, spordiklubidel jt organisatsioonidel võimalus mugavalt bussiteenust kasutada. Ning kolmandaks saame busse, mis hakkavad kandma spetsiaalseid kleebiseid, ära kasutada valla mainekujunduses. Alustamegi valla ühtse visuaalse identiteedi loomist valla sõidukitest ja bussiootepaviljonidest. Nii et tulevikus saab igaüks, kes meie valla piiridesse jõuab, kohe aru, et ta on Jõgeva vallas," ütles Aivar Kokk.