« Tagasi

Jõgeva linna juubelipidustused algavad täna õhtul rongkäigu ja pikalauapeoga

Reedel, 25. mai õhtul oodatakse kõigi Jõgeva valla asutuste ja ettevõtete esindajaid, taidluskollektiive ja sõpruskondi linna sünnipäevarongkäiku ning kesklinnas peetavale pikalauapeole. Kultuurikeskuse välilaval astuvad üles noortebändid ja ansambel Traffic.

Õhtul kell 18 koguneb ligi pooltuhat rongkäigulist kesklinna vallavalitsuse maja juurde. Peorongkäik liigub mööda Suurt tänavat Piiri ristmikule ning kulgeb tagasi kesklinna piki Aia tänavat. 

Pärast rongkäiku jätkub pidu kesklinnas purskkaevupargi ümber pikalauapeoga. Juubeli pidulaud on enam kui 100 meetrit. Sünnipäeva peoõhtud juhib Kalvi Kants ning tantsuks mängib ansambel Vanker. Tantsulusti loovad folklooriselts Jõgevahe Pere ja segarühma Kaaratsim tantsijad. Külaliskollektiivina astub üles Leedu rahvaliku muusika ansambel Jone.

Paralleelselt pikalauapeoga toimub Jõgeva kultuurikeskuse suvelaval ja pargis noortepidu. Kontserdil astuvad üles noored muusikud Artur Rehi ja Martin Kalm, noortebändid Belarus, Sahh-Matt, S&M, Maakuu ning Sigrid Kinguste ja Bänd. Lisaks esinevad Jõgeva muusikakooli tantsijad ja JJ-Street. Õhtu kulmineerub ansambli Traffic kontserdi ning ilutulestikuga.