Vabad töökohad

Tegevusjuhendaja

Logopeed

 

 

Jõgeva Valla Hoolekandekeskus võtab tööle tegevusjuhendaja

Tegevusjuhendajat vajame kogukonnas elamise teenuse pakkumisel. Teenus on mõeldud psüühikahäirega täisealisele, kes tuleb toime enese eest hoolitsemisega ja suudab osaleda majapidamistöödes, kuid vajab päevasel ajal pidevat juhendamist igapäevaelu tegevustes ja toetust toitlustuse tagamisel ning elamiseks eluruumi.

Kogukonnas elamise teenust pakume värskelt renoveeritud Torma valitsejamajas, kus teenuse saajad elavad koos ühe perena, jagavad ühist elupinda ning tegevusjuhendaja aitab neid ajaplaneerimisel, vaba aja sisustamisel, avalike teenuste kasutamisel, õppimise võimaluste leidmisel ja õppimise juures töötamise või töösarnaste tegevuste juures.

Tegevusjuhendaja peab:

  • olema läbinud 260-tunnine tegevusjuhendaja koolitus;
  • valdama eesti keelt ja hea, kui saab aru ja oskab end väljendada ka vene keeles;
  • olema väga hea suhtlemisoskusega, koostöövalmis, stressi taluv, kohusetundlik;
  • olema sõiduauto juhtimise õiguse ja oskusega.

Kandideerimiseks saata motivatsioonikiri koos CV-ga aadressil raivo.poldaru@jogeva.ee hiljemalt 3. veebruariks 2021. Lisainfot annab hoolekandekeskuse juhataja Raivo Põldaru, tel 5552 0343.

 

 

Jõgeva lasteaed Rohutirts ootab oma töökollektiivi logopeedi

Jõgeva lasteaed Rohutirts ootab oma rõõmsasse töökollektiivi 1,0 ametikohaga logopeedi, kes aitaks lastel kadunud häälikud üles leida ja kõnet seada. 

Kandideerimisavaldus koos elulookirjelduse ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiatega palume saata e-postile info@rohutirts.eu või tuua lasteaeda Rohu 8, Jõgeva linn, 48307 Jõgeva vald.

Lisainfo tel 5304 0229, 5304 0295.